st 22.11.2006 | Ivo Dudek

HC Zubří - HCB OKD Karviná 28 : 24 ( 14:13 )

Ve šlágru devátého kola házenkářské extraligy mužů porazilo Zubří Karvinou 28:24 (14:13) a dostalo se tak na první místo.

Nezačali jsme špatně, ujali jsme se vedení 11:8. Pak ale místo abychom se uklidnili a pokusili se vedení zvýšit, jsme svými chybami dovolili soupeři snížit na 12:11.
Poločas skončil 14:13 ve prospěch Zubří. Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří zvýšili vedení až na 20:15 v 18. minutě. Naši hráči ještě dokázali snížit na 22:20, ale to bylo bohužel vše. Domácí pak zvýšili na 24:20 a tento čtyřbrankový rozdíl drželi až do konce.

Sestava Zubří : Krupa, Malina; Kulišťák 3, Titkov 3/3, Hrachovec 2, Randýsek, Spuchlák 3, Říha 2, Hrstka 5, Opálka 4/1, Mičkal, vyjídák, Krupa Štěpán, Míka 6.

Sestava HCB OKD :Marjanovič, Mrkva; Plšek 5, K. Heinz 2, T. Heinz 4, Injič 2, Zdráhala 3, Sobol 6/1, Šulc 2, Szymon, Kubis, Požárek, Korňan, Rachač.

Vyloučení: 6:5. Sedmimetrové hody: 5:4/3:1. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Diváci: 900.