HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
čt 10.5.2007 | Ivo Dudek

Handball Champions Cup 2007

Díky své úspěšné loňské účasti na prestižním turnaji Handball Champions Cup, kde náš tým zanechal velmi dobrý dojem jak po sportovní stránce, tak i svým vystupováním po dobu trvání turnaje, jsme již s předstihem dostali pozvání k účasti v dalším ročníku - Handball Champions Cupu 2007.

Tento turnaj se bude konat v termínu 17. - 19. 8. 2007 v německých městech Dessau, Zwickau a dalších, která budou ujasněna později. Informace o loňském působení našeho týmu a spoustu dalších zpráv i o chystaném letošním ročníku se dočtete na stránkách tohoto turnaje.

Díky tomu, že jsme v loňském ročníku turnaje odehráli kvalitní zápasy na nás organizátoři nezapomněli a s předstihem jsme byli pozváni i v tomto roce.

Tabulku střelců turnaje loni vyhráli shodným počtem 27 branek naši hráči Ondřej Zdráhala a Jan Sobol. Na této stránce s tabulkou střelců se můžete podívat i na loňské výsledky HCB OKD Karviná a přesvědčit se o tom, že soupeři našeho týmu se rekrutují z opravdu dobré házenkářské společnosti. Které týmy jsou už jasné se můžete dočíst v aktualitě v pravém sloupci. Další kluby postupně doplníme.

Turnaj se hraje v přípravném období, kdy do hry zasahuje široký okruh hráčů, kteří vlastně bojují o to, aby se dostali do užšího kádru pro další sezonu. I z tohoto pohledu je tento turnaj cenný a hra a výsledky jednotlivých utkání jsou pro nadcházející sezónu opravdu důležité.