HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
st 16.10.2002 | Libor Kulig

Losování Ligy mistrů ve Vídni

V úterý 15.10.2002 od 11.00 hodin proběhlo v sídlde EHF losování Ligy mistrů a 3.kola všech evropských pohárů.

Losování začalo bez nejmenšího zpoždění a zástupci Karviné sledovali prvně losování všech pohárů 3.kola. Losování Ligy mistrů začalo v 11.30 a už pár minut po dvanácté hodině byly skupiny rozlosovány. Okamžitě jsme začali informovat všechny ty, které los zajímal, samozřejmě prvně trenéra spolu s hráči a v neposlední řadě novináře, kteří čekali, jací soupeři Karvinou čekají v tomto ročníku Ligy mistrů.

A tady je složení naší skupiny C:

1.Prule 67 Ljubljana (SLO)

2.Montpellier HB (FRA)

3.Chechovski Medvedi Moskau (RUS)

4.HC Baník Karviná (CZE)

Opět se tedy Karviná potká s představitelem slovinské házené, tentokrát v podání Ljubljany, která porazila ve finále slovinské ligy Laško Celje a přerušila tak několikaletou nepřetržitou škálů titulů tohoto klubu. Klub Chechovski Medvedi z Moskvy je vlastně bývalý klub CSKA MOskva, který od letošní sezóny nejen změnil svůj název, ale i své působiště, když se přestěhoval do dvacet kilometrů od Moskvy vzáleného města Čechov. Pro Karvinou zatím neznámým klubem v této skupině je mistr Francie Montpellier HB. Podle informací, které se dodnes podařily zjistit je to klub velice dobře stabilizovaný ve kterém hraje několik mistrů světa. Navíc tento klub se intenzivně zajímal před sezónou o Sašu Radčenka.

To v jakém pořadí se budou jednotlivá utkání v této skupině hrát, je již v tuto chvíli dáno rozlosováním. Důležité bude, zda se podaří dohodnout s vedením ČT na přenosech z těchto utkání, ale již dnes je jisté o kterých víkendech bude hrát Karviná svá domácí utkání. Přesný termín utkání se včas dozvíte z našich stránek.

Karviná-Prule 67 Ljubljana - 9.-10.11.2002

Karviná-Moskva - 23.-24.11.2002

Karviná-Montpellier HB - 30.11.-1.12.2002

Pro úplnost uvádíme složení i ostatních skupin Ligy mistrů.

Skupina A: 1.Magdeburg(GER), 2.Veszprém(HUN), 3.Plock(POL), 4.Atény(GRE)

Skupina B: 1.Portland(ESP), 2.Kolding(DEN), 3.Terst(ITA), 4.Doněck(UKR)

Skupina D: 1.Kiel(GER), 2.Zagreb(CRO), 3.Skopje(MKD), 4.Savinesti(ROM).