HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
pá 15.2.2002 | Libor Kulig

Postřehy aktérů zápasu Karviná - Frýdek-Místek? Byl to boj

Kapající pot, tváře ztrhané únavou, přerývavý dech. V takové kulise mluví házenkáři Karviné a Frýdku-Místku o dohrané bitvě o házenkářský trůn. "V úvodu se nám nedařilo, soupeř nás zaskočil. Možná i proto, že jsme měli v akci hodně reprezentantů a souhra vázla. Na konci jsme to sami nechali zbytečně zdramatizovat. Kdyby Tomáš Láclavík proměnil brejk, utekli bychom na čtyři góly a bylo. To už je asi naše specialita," nechal se slyšet karvinský střelec Luděk Drobek.

René Vašek svého spoluhráče doplňuje:"Nemohli jsme se v úvodu prosadit, rozchytali jsme Meluše. Hlavně díky výbornému Galiovi jsme pak zápas otočili. A konec? Nechali jsme soupeře dohrávat útoky, měl místo na proskoky a bylo drama."

Pavel Štefan z protější strany komentuje utkání za svůj tým:"Jeli jsme vyhrát, utkat se o první místo. Chybělo trochu štěstí, v závěru nás srazila vyloučení. Na konci jsme chtěli zatáhnout obranu a čekat na brejky, protože Adamčík chytal dobře."

Martin Kovář si myslí:"Byla to výborná pozvánka na finále. Přišel jsem do Frýdku-Místku, abych hrál o místa nejvyšší, s Karvinou si to chceme rozdat o titul.

Zdroj MF dnes (kš, dek)