HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
st 21.7.2004 | Hansel Radim

Příprava v Tatrách (Karviná - Sečovce 34:28)

V rámci kondičního soustředění ve Vysokých Tatrách si naše mužstvo odskočilo do nedaleké Levoče, kde sehrálo přípravné utkání s účastníkem HIL, mužstvem ŠKP Sečovce. Do tohoto zápasu šli naši hráči z plné kondiční přípravy pětidenního třífázového procesu.

Jen za dnešek měl každý z hráčů v nohou přes dvacet kilometrů ostré běžecké průpravy(někteří i více, jako T. Laclavik, který se z hor snesl přímo k odjezdu na utkání).

Střetnutí probíhalo ve velice korektním duchu, ale vysokém tempu. Trenér Jiří Kekrt se musel obejít bez juniorských reprezentantů Kusta, Brůny, Sobola, Požárka, Poura a Mrózka, kteří jsou již na srazu v Nymburce, kde se připravují na ME v Lotyšsku. Dále scházeli pro zranění Horák, Korňan, Prachař, Szymon a také postupně se uzdravující novopečený kapitán Kamil Heinz.

Náš tým až na jednu výjimku ve druhém poločase diktoval tempo utkání a udržoval si mírný náskok. Trenér dal stejnou šanci všem hráčům, kteří se o branky podělili následovně: Zdráhala 7, Kichner 7, Bednařík 4, Laclavik 4, Szymanski 3, Bartošic 3, Vápeník 3, Kubis 3, Urban 0, Binek 0. V brance se postupně vystřídali Putera, Liszok a Láníček.

Již zítra nás čeká utkání s nováčkem soutěže Prešov/Levoča a na zpáteční cestě zavítáme do Zubří.

Všichni hráči a realizační tým si pochvalují podmínky a komplexní servis, který poskytuje Grand Hotel Permon.