HCB Karviná
Tým mužů HC Baník Karviná
ne 25.7.2004 | Miroslav Pelech

Skončilo náročné soustředění v Tatrách.

Máme za sebou první velice těžké období přípravy.Závěr soustředění byl tak náročný,že předposlední den(čtvrtek) k utkání proti týmu Prešov/Levoča,nad kterým jsme zvítězili 29:24, bylo schopno nastoupit už jen 11 hráčů.V pátek se situace ještě zhoršila a na zpáteční cestě v Zubří(naše prohra 30:35)nastoupilo do pole pouze 7 hráčů(Zdráhala,Binek,Kichner,Vápeník,Urban,Bartošic,Bednařík) a 3 brankáři(Liszok,Putera,Láníček).

V současné době se 6 našich hráčů-Brůna,Mrózek,Kust,Pour, Sobol a Požárek připravují v Nymburce na ME juniorů.Zdravotní problémy postupně v přípravě přibrzdily tyto hráče-Szymon(zánět achilovky),Korňan(bolesti v rameni),Horák(zánět v chodidle),Prachař(natéká koleno po operaci),Laclavik(natažené tříslo),Kubis(zlomenina záprstní kůstky na ruce), Szymanski(střevní potíže),K.Heinz(rehabilituje po operaci). Teď je třeba zajistit co nejrychlejší návrat hráčů do přípravy,aby nebyl narušen celý její systém.

Losování LM je ve čtvrtek 29.7.ve Vídni.Jsme řádně přihlášeni a budeme u toho.Do Vašeho diskuzního fóra se už nebudeme zapojovat,neboť někteří z Vás začali psát našimi jmény a vytvářejí úmyslně zmatek.Průběžně budeme reagovat v aktualitách a článcích.