HCB Karviná
Extraliga
čt 1.10.2020 | Redakce

V neděli na nějakou dobu naposledy s fanoušky!!!

Od pondělí začnou platit nová omezující opatření, které vyhlásila vláda ČR, potažmo ministerstvo zdravotnictví. A nás se samozřejmě nejvíce týká to, že na sportovních utkáních nemůžou být žádní fanoušci. Na nedělním utkání s Lovosicemi, které jsou teď na vítězné vlně po vítězství v Plzni, se tak musíme na nějakou dobu s vámi, našimi věrnými fandy, rozloučit.

Přijďte nás tedy povzbudit a užijme si zápas spolu. Věříme, že středeční nepovedený zápas v Kopřivnici byl jen malý výkyv a body zůstanou zase doma!

Na utkání se těší i odchovanec Lovosic Venca Franc: „V Lovosicích jsem vyrostl a spoustu kluků ze současného týmu Lovců znám nebo jsem s nimi i hrál. O to víc se těším na utkání, které je před námi. Bude to určitě něco jiného, než jiné extraligové zápasy. Je to poprvé co budu hrát proti týmu, ve kterém jsem vyrostl. V minulé sezóně totiž na to bohužel nedošlo. Díval jsem se na poslední zápas, kdy Lovosice porazily Plzeň a tam je zdobila hlavně bojovnost. Takže to bude asi jejich největší zbraň i proti nám.“

Svůj hlas přidal i trenér Michal Brůna. Ten se ale prvně zastavil u středečního nepovedeného duelu v Kopřivnici: „V zápase s Kopřivnicí jsme udělali hrůzostrašných 16 technických chyb. Vybouchl nám mozek družstva. Po videorozboru je to o to smutnější, že Kopřivnice hrála v obraně přesně to, co jsme předpokládali. Zbytečně jsme se tímto zápasem dali pod tlak. V Karviné se ale hraje neustále pod tlakem a hráči, kteří chtějí být lídry na hřišti i v kabině se této zodpovědnosti nesmí zbavovat. Beru na sebe tu chybu, že jsem příliš dlouho věřil některým hráčům a nevystřídal je dříve.“

Poté už ale přešel k tomu, co očekává od nedělního duelu: „Čekají nás Lovosice, které cítí krev a hlásí, že si jedou pro dva body. Jsou na koni po výhře s Plzní a je pouze na našich hráčích, aby ukázali osobní odvahu a charakter. Házenou nikdo z nich po zápase s Kopřivnicí nezapomněl hrát. Věřím, že se dáme dohromady a zápas s Lovosicemi zvládneme.