HCB Karviná
Juniorské týmy
ne 26.8.2012 | Redakce

Výsledky MINI Karviná Handball Cupu 2012

Dvojdenní turnaj mladších a starších žáků skončil, medaile, diplomy a poháry byly rozdány a ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie. A tak vám v tomto článku přinášíme výsledky a celková pořadí v jednotlivých kategoriích.

Mladší žáci:

HCB KARVINÁ B    - HCB KARVINÁ A     3:24
KH KOPŘIVNICE	 - MHáZ MARTIN	    31:1
MŠK P.BYSTRICA	 - ÚJEZD u BRNA	    19:4
MHáZ MARTIN	 - MŠK P.BYSTRICA    4:17
ÚJEZD u BRNA	 - HCB KARVINÁ A     4:25
MHáZ MARTIN	 - HCB KARVINÁ B     7:12
KH KOPŘIVNICE	 - MŠK P.BYSTRICA   18:15 
ÚJEZD u BRNA	 - HCB KARVINÁ B    15:8
HCB KARVINÁ A	 - KH KOPŘIVNICE    16:12
MHáZ MARTIN	 - ÚJEZD u BRNA      3:19
HCB KARVINÁ B	 - KH KOPŘIVNICE     4:25
HCB KARVINÁ A	 - MHáZ MARTIN	    27:1 
HCB KARVINÁ B	 - MŠK P.BYSTRICA    8:21
KH KOPŘIVNICE	 - ÚJEZD u BRNA     16:6
MŠK P.BYSTRICA	 - HCB KARVINÁ A    11:14	

Starší žáci:

HCB KARVINÁ B	 - KH LIBEREC        13:17 	
DTJ POLANKA	 - MŠK P.BYSTRICA A  12:14	
HCB KARVINÁ A	 - MKS USTROŃ	     21:12
HCB KARVINÁ B	 - MŠK P.BYSTRICA B   9:14 
HCB KARVINÁ A	 - MŠK P.BYSTRICA B  28:5	
DTJ POLANKA	 - KH LIBEREC	     18:14
HCB KARVINÁ A	 - MŠK P.BYSTRICA A  10:13	 
MKS USTROŃ	 - MŠK P.BYSTRICA B  11:12	
HCB KARVINÁ B	 - MŠK P.BYSTRICA A   7:23
MKS USTROŃ	 - KH LIBEREC	     19:12 
HCB KARVINÁ A    - HCB KARVINÁ B     28:4
DTJ POLANKA	 - MKS USTROŃ        10:14
MŠK P.BYSTRICA A - MŠK P.BYSTRICA B  19:6	
HCB KARVINÁ A	 - KH LIBEREC	     18:6
DTJ POLANKA	 - MŠK P.BYSTRICA B  12:14
MKS USTROŃ	 - MŠK P.BYSTRICA A  11:12
HCB KARVINÁ B	 - DTJ POLANKA        6:16
MŠK P.BYSTRICA B - KH LIBEREC        13:17
HCB KARVINÁ A	 - DTJ POLANKA	     25:11
HCB KARVINÁ B	 - MKS USTROŃ	     11:14
MŠK P.BYSTRICA A - KH LIBEREC	     21:16

Celkové pořadí mladších žáků:

1. HCB OKD Karviná A  10b.  106:31
2. KH Kopřivnice       8b.  102:42
3. MŠK P.Bytrica A     6b.   83:48
4. Sokol Újezd u Brna  4b.   48:71
5. HCB OKD Karviná B   2b.   35:92
6. MHaK Martin         0b.   16:96    

Nejlepší hráč: David Růža (HCB)
Nejlepší brankář: Ondřej Strnka 
Nejlepší střelec: Lukáš Kubín

Celkové pořadí starších žáků:

1. MŠK P.Bytrica A     12b. 105:59
2. HCB OKD Karviná A   10b. 130:51
3. MKS Ustroň           8b.  88:79
4. KH Liberec           4b.  80:96
5. DTJ Polanka          4b.  76:90
6. MŠK P.Bytrica B      4b.  59:101
7. HCB OKD Karviná B    0b.  50:113
 
Nejlepší hráč: Alexander Rosík
Nejlepší brankář: Jan Juráš (HCB) 
Nejlepší střelec: Marek Blaschke