Soupiska muži 2014/2015

# post jméno narozen výška váha
16 B Daniel Bartoň 1994 190 cm 80 kg
51 B Jakub Lefan 1989 190 cm 100 kg
44 B Daniel Nolč 1996 196 cm 92 kg
12 B Vít Schams 1991 198 cm 92 kg
1 B Marek Žingor 1993 190 cm 83 kg
33 LK Lukáš Frančík 1991 180 cm 80 kg
24 LK Dominik Gelnar 1992 190 cm 85 kg
2 LS Adam Borys 1995 185 cm 88 kg
3 LS Jan Dudek 1991 191 cm 88 kg
8 LS David Jensen 1993 197 cm 90 kg
11 LS Michal Osmola 1983 192 cm 95 kg
6 LS Lubomír Veřmířovský 1976 198 cm 100 kg
7 P Libor Hanisch 1991 196 cm 105 kg
4 P Jan Pindej 1991 192 cm 99 kg
23 P Jan Užek 1993 191 cm 106 kg
21 PK Gabriel Hricišon 1991 185 cm 84 kg
99 PK Michal Paululik 1994 180 cm 75 kg
15 PS Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
5 PS Marek Monczka 1990 190 cm 90 kg
88 PS Jiří Užek 1994 182 cm 75 kg
13 SS Jiří Lefan 1993 185 cm 75 kg
20 SS Slavomír Mlotek 1992 185 cm 80 kg
31 SS Tomáš Mlotek 1994 185 cm 80 kg
  průměr: 23 let 189 cm 88 kg

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 12 21 361:295
2. Talent Plzeň 13 18 375:323
3. Nové Veselí 13 17 324:314
4. Jičín 13 15 339:326
5. Kopřivnice 13 14 375:352
6. Frýdek Místek 13 14 384:366
7. Zubří 13 13 328:333
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 12 11 316:303
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 13 8 321:367
12. Litovel 13 0 287:410
KOMPLETNÍ TABULKA