so 24.11.2018 |

Zápas Liberec - Karviná

Do Liberce jsme si jeli jednoznačně pro vítězství a nic jiného jsme před zápasem nebrali. Do 15. minuty bylo utkání vyrovnané. Poté jsme si začali postupně vybudovávat mírný náskok a soupeři odskočili na 6 : 9. V ten moment někteří hráči polevili v obraně, byli jsme opakovaně vyloučeni a domácí toho využili. Otočili utkání ve svůj prospěch na 16:14. Konec poločasu však opět vyzněl pro nás. Třemi góly po sobě jsme stihli ještě do poločasu otočit vývoj utkání na 16:17.

Začátek druhého poločasu bylo utkání prvních 5. min ještě vyrovnané, ale v dalších minutách jsme si přece jen začali vybudovávat rozhodující náskok. Soupeři jsme odskočili na 6 branek 24:30 a utkání v klidu dohráli. Domácím se podařilo ještě ke konci utkání v přesilové hře snížit, ale víc jak na konečný výsledek 32:34 to nestačilo.