ne 10.3.2019 |

Zápas Karviná - Dukla Praha

V dalším kole jsme přivítali zatím neporažený celek Dukly Praha. Na Duklu jsme vyrukovali s obranou 1:5 se snahou eliminovat dobrou střelbu Pražanů z prostoru spojek. V útočné fázi jsme zvolili cestu dobře připravených střeleckých příležitostí a tyto jsme se snažili proměňovat. Kluci měli ještě v rukávu jeden taktický prvek, který přesně plnili dle mých pokynů. I proto jsme ještě v 50. minutě drželi s lídrem tabulky nerozhodný stav 20:20. V posledních deseti minutách se však, i přesto že hráči hráli podle mých představ, prosadila větší kvalita hráčů Dukly a soupeř zaslouženě vyhrál 28:24.

Hráče musím pochválit, plnili přesně moje taktické pokyny a proti jednoznačně lepšímu týmu drželi 50 minut vyrovnanou partii