Reportáž ze zápasu

7.kolo, neděle 16.9.2018

JIC
20:33(11:18)

Branky ze 7 hodů: 1 - 3, vyloučení: 2 - 4, Diváci: 68, Rozhodčí: Kamil Navrátil, Adam Pospíšil

HCB Karviná: Újezdský Petr, Kožušník Vojtěch, Široký Petr 1, Kubica Ondřej 1, Pinkas Matyas 2, Podhrazký Adam 3, Bláha Jáchym, Dráb Vojtěch, Ciboran Martin 5, Břežný David 2, Chochrun Jakub 3, Sekáč Marek 2, Krawczuk Vojtěch 1, Rumian Jakub 13/3.

Naši hráči přistoupili k utkání opravdu zodpovědně a od prvního hvizdu plnili taktické pokyny, které jsme si určili před utkáním. Hráči zopakovali výborný výkon, které předváděli na nedávném mezinárodním turnaji Ka - Cup. Domácí s námi drželi krok do 17 minuty, kdy na ukazateli svítilo nerozhodné skóre 9 : 9. Od tohoto okamžiku však bylo na hřišti jen jedno družstvo. Úsek od 17 do 27 minuty, jsme vyhráli 7 : 0 a v podstatě o utkání bylo rozhodnuto!

Do šaten jsme odcházeli za stavu 18 : 11 v náš prospěch. Stejně zodpovědným výkonem jsme se prezentovali i ve druhém poločase a utkání zaslouženě vyhráli 33 : 20. O naši herní kvalitě hovoří několik čísel: celková střelecká úspěšnost našeho družstva 60%, domácí 39%, úspěšnost našich brankářů 53%, domácí 31%. V utkání jsme udělali pouze 4 technické chyby! Do utkání zasáhli všichni hráči a hlavně ti noví ukázali, že máme na čem stavět. Nechci nikoho vyzdvihovat, protože to byl kolektivní výkon a proto chci pochválit všechny hráče, kteří se opírali o vynikající výkon brankářů Kožušníka 51% a Újezdského 67%.

Pevně věřím, že hráči budou i v dalších zápasech předvádět stejné výkony, protože nás již v neděli čeká velice těžký soupeř z Plzně. Zopakují-li hráči stejný, ne-li ještě kvalitnější výkon než v Jičíně, máme šanci na úspěch.