Reportáž ze zápasu

6.kolo, sobota 2.11.2019

ROZ
20:23(10:11)

Branky ze 7 hodů: 1 - 0, vyloučení: 4 - 5, Diváci: 38, Rozhodčí: Radek Martiník, Jaroslav Paululik

HCB Karviná: Kobielusz Dominik, Wróbel Daniel 1, Krawczuk Ondřej, Šebesta Jakub 10, Krejčí Radim 3, Polášek Aleš 3, Górecki Karel 1, Martynek Ludvík, Blačinský Matěj 1, Górecki Jan 2, Pružinský Matěj 2.

,,B" družstvo mladšího dorostu zajíždělo do Rožnova pod Radhoštěm. Družstvo bylo doplněno hráči starších žáků, kteří již pravidelně za toto družstvo nastupují. Svým výkonem si někteří říkají o zařazení a vyzkoušení v ,,A" družstvu. První poločas byl vyrovnaný naše družstvo si udržovalo 2 - 3 brankový náskok. Závěr poločasu však lépe zvládli domácí a tak se do šaten odcházelo za našeho těsného vedení 11 : 10. Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel a my získali vedení o 4 branky. Výbornou obranou, hlavně na středním bloku (Pružinský a Krejčí) a střeleckým schopnostem Šebesty na spojce (autor 10 branek), jsme navýšili naše vedení na rozdíl 6 branek. Za tímto vedením stojí i brankář Kobielusz, který kryl celou řadu střel z brankoviště a rovněž zneškodnil několik rychlých útoků domácích. V závěru utkání naši hráči lehce polevili a dovolili domácím snížit na přijatelný rozdíl tří branek.