V Zubří byli úspěšnější domácí.

O jedinou branku jsme odešli poraženi ze zuberské palubovky. Utkání, které začalo minutou ticha k uctění památky pana Ivana Hargaše, bylo jako vždy velmi vypjaté a napínavé. Zubří mělo po celou dobu trošku navrch, ale rozhodující náskok se valachům nepovedl. Takže drama gradovalo v posledních vteřinách ve kterých byli šťastnější domácí.

V dopoledním televizním utkání se střetli tradiční fináloví rivalové, Zubří a Karviná. Celý první poločas obě obrany tvrdě hájily svá brankoviště, přičemž Karvinští se zdařilými kombinačními akcemi tlačili k brankovišti a získávali tak řadu sedmimetrových hodů, které bezpečně proměňoval neomylný Mrózek. Zubřané prakticky celý první poločas vedli, mohli se spolehnout zejména na množství střel z dálky hráčů Horkého a Stržínka. Ten byl autorem i posledního předpřestávkového gólu a poločasové skóre tak v zuberské hale čítalo chudých 12:11. I nástup do druhé půle se vydařil o něco lépe domácím (37. minuta 16:12). Karvinským nezbylo než odklidit Stržínka osobní obranou do bezpečné vzdálenosti a zdánlivě rozhodující čtyřbrankový rozdíl ve 41. minutě zásluhou Heinze a Lyžwy hosté dorovnali na 17:17. Důležitým momentem utkání bylo třetí vyloučení Martina Stržínka ve 44. minutě, které výrazně oslabilo údernou sílu Zubří. Posledních patnáct minut už bylo spíš bojem, než pěknou házenou, šťastnějším v tomto souboji byl nakonec celek domácích.