HCB Karviná
Zápasy
ne 15.2.2015 |

Povinné vítězství s Přerovem

Zápasové menu

Dnes jsme sice vyhráli o dvanáct branek, ale spousta neproměněných šancí a nastřelených tyček nás určitě stály podstatně větší rozdíl ve skóre. A může se stát, že právě skóre bude rozhodovat o tom kdo postoupí či nepostoupí do play off.

Do utkání proti soupeři, který přijel jen v sedmi lidech do pole jsme vlétli dobře a rychle si vypracovali náskok. V sedmé minutě to bylo 5:2 a v desáté už 9:3. V brance chytal dobře Kuba Lefan a vytvářel tak příležitosti spoluhráčům ke skórování. Ti ale s nimi bohužel často nenakládali zrovna nejlépe. Náskok sice narůstal ale o ještě vyšší náskok jsme se připravovali sami velmi nepřesnou střelbou. Často se přítomní fanoušci fanoušci jen divili co všechno jde spálit. I přesto se náskok s poločasovou sirénou vyšplhal na jedenáct branek. O vítězi tak bylo v podstatě rozhodnuto.

Pokud jsem psal, že hráči v prvním poločase spalovali své šance tak lepší to nebylo ani v poločase druhém. Spíše naopak. Hlavně díky tomu se nám už nepodařilo náskok více zvýraznit a po poklidném průběhu hry jsme dokráčeli ke konečnému vítězství o dvanáct branek.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Jaroslav Hudeček: HCB OKD Karviná: „Myslím si, že vítězství mělo být dnes povinné. Bohužel já jsem spokojen pouze s body. Naše hra nemá potřebné parametry a ještě jsme trestuhodně neproměňovali vyložené šance. Znovu říkám, s body jsem spokojen, ale s hrou ne.“

Richard Buček, trenér Sokol Přerov: „Myslím si, že výsledek byl od začátku zápasu víceméně jasný. Soupeř byl silnější než my. Hráli jsme to, na co momentálně máme. I když jsme prohrávali od začátku, hráči odvedli dobrou práci i přes některé chyby. Myslím si, že proti minulému zápasu proti Jičínu, kdy jsme hráli velice špatně, se kluci velmi snažili, z čehož plyne, že to byl mnohem lepší zápas než minulý týden.“

Fotogalerie