Vstoupili jsme do čtvrtfinále pravou nohou
23.03.2019  |  

Vstoupili jsme do čtvrtfinále pravou nohou

Velmi důležité první utkání série s Frýdkem Místkem jsme zvládli na jedničku. Hosty z nedalekého Frýdku Místku jsme přehráli a po zásluze jsme se tak ujali vedení ve čtvrtfinálové sérii.

čtvrt., sobota 23.3.2019

KAR
30:21(16:11)
FMK

Sedmimetrové hody: 2/0 - 2/0
Vyloučení: 4 - 5
Rozhodčí: Hájek, Macho
Sled branek: 2:3, 7:3, 10:5, 14:8, 18:12, 22:15, 26:18, 29:20, 30:21
Diváků: 1058

HCB Karviná: Marjanović Nemanja, Mokroš Petr, Monczka Marek, Piatek Tymoteusz, Noworyta Nicolas, Plaček Jan, Chudoba Radim 4, Užek Jan 9, Solák Dominik 3, Zamarski Alexandr, Mucha Jan, Nantl Matěj, Zbránek Jan 6, Nedoma Miroslav 5, Chosik Roman 2, Užek Jiří 1.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Cáb Martin, Pyško Vít, Štolcar Petr, Šimek Jakub, Petrovský Vojtěch 3, Gřešek Adam 3, Kocich Martin 5, Strack Sebastián, Horáček Tomáš 3, Žvak Erik, Mazur Matěj, Musálek Pavel 2, Pomichálek Martin, Bosák Jakub 5.

Komentář k zápasu

Hosté z Frýdku Místku se ujali vedení a ještě v sedmé minutě byl stav 2:3 v náš neprospěch. Poté už se ale rozjela naše pěkná kombinační hra. V útoku jsme hráli, i přes neúčast Michala Brůny, který si odpykával svůj trest, velmi pestrou kombinační házenou. Marek Monczka se na středu pořádně činil a jeho spolupráce s ostatními spojkami a zejména s Honzou Užekem na pivotu opravdu měla oči. Plná hala tak měly často příležitost aplausem oceňovat krásné akce a branky. 

Činila se ale i obrana, která fungovala spolehlivě a za ní tak měl usnadněnou svou pozici Nemanja Marjanovič. Využil toho k opravdu dobrému výkonu, když pochytal řadu šancí Frýdku Místku.     

Hosté, kteří přijeli v oslabené sestavě tak neměli vůbec lehkou situaci a vývoj utkání začal nabírat jasný směr v náš prospěch. Do přestávky jsme si vypracovali náskok pěti branek a ten jsme hned od začátku druhé půle navyšovali. Druhý poločas totiž probíhal podobně  jako ten první. Hosté si vybrali ještě další smůlu, když se jim v padesáté minutě zranil další hráč - Matěj Mazur. Tak se jim ještě víc zkomplikovala situace před nedělním druhým utkáním série.

   

Ohlasy trenérů

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Velmi důležitá první výhra. Člověk nikdy před začátkem série neví, jak to dopadne, panuje jistá nervozita. Takže jsem rád, že jsme to zvládli, nicméně musíme se uvědomit, že to je pouze první krok. Je fakt, že jsme využili toho, že máme širší lavičku než Frýdek Místek. Výbornou formu z poslední doby potvrdil Honza Užek.“

Jiří Kekrt, trenér Pepino SKP Frýdek Místek: „Domácí jsou kompaktnější. Jak v obraně, tak v útoku byli lepší než my. Hráli s výjimkou Brůny v nejsilnější sestavě a to my bohužel kompletní nebyli.“

 

AKTUÁLNĚ

Muži a dorostenci na cestě do Slovinka

21.08.2019

Dnes 21.8.2019 jsme vycestovali na velmi kvalitně obsazený turnaj do Slovinska. Tam se utkáme s týmy Celje Pivovarna Laško, Fivers Vídeň, Dynamo Pančevo a RK Zagreb


Starší žáci vyhrái turnaj v Novém Veselí!!!

21.08.2019

O víkendu vyhráli starší žáci kvalitně obsazený turnaj v Novém Veseli poté, co ve finále porazili ŠKP Bratislavu 16:9!


První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA