HCB Karviná
Zápasy
ne 1.12.2019 |

Hladké vítězství s Frýdkem Místkem

Zápasové menu

Frýdek Místek neprožívá dobrou sezónu. Zatím se jejich hráčům příliš nevede a v poslední době trápí tým velké absence, chybí řada opor. Takže pro nedělní utkání jsme byli jasným favoritem.

Přesto že byl kádr soupeře oslaben, se na začátku rychle ujal vedení 0:3. Naše lavička postavila do hry hned od prvního hvizdu hráče, kteří si v extralize obvykle moc nezahrají. Možná i proto, byla na jejich rukou nervozita. S přibývajícími minutami se ale uklidnili a převzali kontrolu nad zápasem. V sedmnácté minutě byl stav 11:4 pro nás a kráčeli jsme za ziskem dvou bodů. 

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu - domácí kontrolovali zápas a hosté se, i přes evidentní snahu, už nedokázali dostat na dostřel. Střelecky se blýskl Skalický, který s jistotou proměňoval brejky a u hostů Lefan, který se vrací po zranění a naznačil své možnosti.


Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Michal Brůna, asistent trenéra HCB Karviná: „Hosté přijeli oslabeni a tak i my jsme využili utkání k tomu, abychom dostali do hry mladé hráče. Takže to byl v podstatě takový tréninkový zápas. Jsme rádi za dva body a také za to, že jsme mohli nechat zahrát všechny hráče. Někteří asi dostali poprvé šanci od první minuty a tak mohli být ze začátku nervózní."

Lubomír Kavka, trenér Pepino SKP Frýdek Místek: „Přijeli jsme v roli outsidera. Tak to bohužel je. Máme řadu zraněných a nemocných hráčů a tak jsme přijeli s hodně mladým týmem. Právě vzhledem k tomu jsem, i přes výraznou prohru, spokojený zejména s bojovností a přístupem hráčů. Výsledek a průběh odpovídal momentálním možnostem a rozpoložení našeho týmu."

Fotogalerie