Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.přátelák juniorůDnes, tj. 30.10.06, ve 20:00 dojde k přátelskému utkání mezi naší Juniorkou SCM a extraligovým týmem SKP Arcimpex F-M.
31.10.Přátelák s SKPHCB OKD Karviná SCM - SKP Arcimpex F-M muži 33:30(17:15) Střelci za HCB kružík 9, Diviš 6, Sliwka 5, Hes 4, Weglorz 3, Kavka, Galuszka 2
29.10.SM liga ml. žáciHCB OKD Karviná "B" - HC Hlučín 16 : 11 ( 7 : 6 )
Budkovský 4, Boryš 2, Hána, Lazaridis, Malina, Moj 5, Navrátil, Van-Lul, Večeřík 5, Vajda, Suchý.
29.10.SM liga st. žáci sk. DHCB OKD Karviná "B" - TJ Nový Jičín 36 : 8 ( 16 : 4 )
Tabara, Mašek, Jensen 3, Fizek 2, Kučo 3, Žáček 1, Šmíd 1, Poliačík 3, Niebroj 5, Holý 6, Květák 5, Šulc 3, Paululík 4, Kampf
29.10.SM liga st. žáci sk. "CHCB OKD Karviná "A" - KH Orel Paskov 56 : 4 ( 23 : 2 )
Matusczyk, Pala, Gonščák 2, Užek 4, Vajgl 10, Vengřín 8, Mlotek 6, Kaluža 2, Michalisko 2, Bulant 6, Dohnal 2, Včolek 7, Poncza 5, Jargaš 2.
29.10.1. liga ml. dorostuHCB OKD Karviná - TJ STM Olomouc 44 : 17 ( 19 : 11 )
Butschek, Adamík; Pindej 2, Krejčiřík 2, Hanisch 2, Monczka 1, Seriš 4, Chudoba 9, Csöllei 2, Dudek 1, Pecka 2, Kuchař 8, Chrenko 5, Dolák 6.
23.10.SM liga st. žáků sk. CTJ Sokol Ostrava A - HCB OKD Karviná A 17 : 29
Gomščák 1, Užek 4, Vajgl 1, Vengřín, Mlotek 2, Kaluža 1, Šorm 1, Michalisko 1, Bulant 7, Dohnal 4, Včolek 5, Poncza 2, Matusczyk, Pala,
Výborně zachytali brankáři úspěšnost - Matuszyk 47% a Pala 50% !
23.10.SM liga st. žáků sk. DTJ Sokol Ostrava B - HCB OKD Karviná B 26 : 31
Hekele, Hašek, Lička 1, Jensen 12, Fizek, Kučo 7, Šmíd, Niebroj 2, Holý 4, Květák 1, Šulc 3, Kampf, Marek, Poliačik 1.
23.10.1. liga ml. dorostuHC Královo Pole - HCB OKD 11:32(6:18)

Střelci HCB OKD: Chudoba, Dolák 6, Chrenko, Pecka, Hanisch a Csollei 4,Dudek 2, Seriš a Kuchař 1
22.10.1. liga st. dorostuTJ Lokomotiva Plzeň HCB OKD Karviná 18:30 (10:13)

Střelci Majtner 5, Vančo, Hes, Bijota, Brož, Galuszka a Franek 3, Kavka, Sliwka, Rečičár 2, Horsinka a Chrenko 1

Brankáři : Adamík z 37 střel 19 chyceno, Schejbal 9/6
21.10.2. liga mužů SM KH Zbrojovka Vsetín HCB-OKD Karviná SCM 26:37 (16:19)

Střelci: Kružík 9, Diviš 7, Vala 5, Tomáš Galuszka 4, Floksa a Sliwka 3, Weglorz a Hes 2, Vančo také Brankář Kuba Lefan 1
15.10.1. liga st. dorostuHCB Karviná - SKP Arcimpex F-M 46:16(21:10)

Střelci HCB: Majtner 8, Bijota 7, Brož a Galuszka 6,Vančo a Kavka 5, Franek 4, Hes 3, Chrenko a Horsinka 1

Brankáři : Adamík ze 20 střel 10 zásahů, Shejbal 24/15
15.10.2. Liga muži SMHC Baník Karviná SCM - DTJ Polanka 33:20(13:6)

za HCB střelci Pavlíček 5, Weglorz, Vala, Diviš a Sliwka 4, Hes 3, Kružík,Tomáš Galuszka a Floksa 2, Vančo, Kavka a Tománek 1
15.10.1. Liga ml. dorostuHCB OKD Karviná-SKP Arcimpex F-M 43:16 (21:9)

Střelci HCB OKD: Hanisch 8, Monczka 6, Dolák 5, Dudek, Kuchař a Krejčiřík 4, Chudoba a Chrenko 3, Štěpán a Pecka 2, Pindej a Seriš 1
8.10.1. liga st. dorostuSt. dorost HC Zlín - HCB Karviná 21:41(14:19)

Střelci Brož 15, Kružík 8, Vančo a Hes 5, Galuszka a Majtner 3, Kavka 2

Brankáři : Adamík z 25 střel 15 chyceno, Schejbal 23/6
8.10.1. Liga ml. dorostuHC Zlín - HCB OKD 20:39(9:24)

Střelci HCB OKD: Chudoba 10, Dolák 9, Chrenko 7, Pecka 5, Hanisch 3, Adamík 2, Monczka 1, Seriš 1, Dudek 1
1.10.II. Liga mužůHC Baník Karviná SCM - Sokol HC Přerov B 34:18(18:4)
za HCB střelci Weglorz 9. Sliwka 8, Diviš 6, Vančo 5, Vala 4, Hes 3, Tom Galuszka 2, Kavka 1
1.10.1. Liga ml. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 47:13(20:5) Střelci za HCB Chudoba 17, Dudek 6, Dolák 5, Kuchař a Štěpán 4, Krejčiřík 3, po 2: Hanisch, Pindej, Csollei, po 1: Monczka, Rzepecki
1.10.1. liga st. dorostuHC Baník Karviná s.r.o. - Sokol HC Přerov 40:13(21:7) Střelci HCB Kružík 12, Galuszka a Hes po 8, Franek 3. Vančo, Rečičár a Brož a kavka po 2, Sliwka 1

AKTUÁLNĚ

S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

včera

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


Známe termín utkání ČP

15.10.2019

Utkání třetího kola ČP s Velkou Bystřicí budeme hrát v úterý 29.10.2019 v 19 hodin v Bystřici.


Utkání s Duklou v TV

04.10.2019

16.10.2019 v 18:00 hodin budeme na domácí palubovce předehrávat zápas sedmého kola Strabag Rail Extraligy s Duklou Praha. Utkání bude přenášet ČT Sport.


Známe soupeře pro třetí kolo ČP.

28.09.2019

Třetí kolo je prvním, do kterého zasáhnou i extraligové týmy. Nám byla vylosována Velká Bytřice, na jejíž palubovce bude utkání hráno. Oficiální termín je stanovan na středu 16.10.2019


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

V neděli 24.11 bude odveta s Železničarem 1949. Přijdete nás podpořit?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 10 18 306:241
2. Zubří 10 16 275:247
3. Karviná 10 15 273:245
4. Nové Veselí 10 15 270:243
5. Dukla Praha 10 14 307:257
6. Kopřivnice 10 11 296:274
7. Lovosice 10 8 295:282
8. Hranice 10 8 251:258
9. Jičín 10 7 237:268
10. Brno 10 6 249:269
11. Frýdek Místek 10 2 228:295
12. Maloměřice 10 0 205:313
KOMPLETNÍ TABULKA