Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2003 vyšly tyto články:

1.6.Frýdek-Místek je mistrem interligy
3.6.Zubří bude trénovat Hrachovec
5.6.Rozhovor s Juříčkem v úterním Karvinsku
6.6.Radčenko zatím na sraz reprezentace nemůže
9.6.Karvinou bude trénovat v nové sezóně Jiří Kekrt
9.6.Trenér reprezentace Trtík má problém, chybí leváci
10.6.Ivan Hargaš trenérem MŠK Považská Bystrica
10.6.Ve Francii jsem maximálně spokojený, říka David Juříček
12.6.Házenkáři řeší zoufalý nedostatek leváků
14.6.Kozák od Donu pomůže týmu házenkářů
14.6.Karviná se opět přihlásila do evropského poháru
14.6.Na Slovensku míří do evropských pohárů jen Považská Bystrica
16.6.Čeští házenkáři vezou z Bosny náskok šesti gólů
16.6.Pro karvinské házenkáře začala dovolená
17.6.Hatalčík sa dohodol s Prešovom
17.6.Galia ničil bosenské střelce
17.6.Český tým si získal bosenské fanoušky
23.6.Házenkáři postoupili na mistrovství Evropy
23.6.Karviná bude zřejmě hrát Ligu mistrů
23.6.HILka dostala další ránu, Topolčany ji odmítly
25.6.Čeští házenkáři jsou ve druhém koši
26.6.Rozlosování prvního kola HIL 2003/2004
26.6.Jak to bude s Ligou mistrů?
28.6.Mistrovství Evropy bylo vylosováno

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

08.12.2019

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

06.12.2019

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 13 15 389:361
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 13 2 286:380
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA