Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 vyšly tyto články:

26.1.Vyhráli jsme turnaj v LitovliRedakce V neděli 25. 1. 2015 sehrálo družstvo mužů dvě přípravná utkání v rámci turnaje v Litovli. Postupně jsme se střetli se Slovenským celkem MHK Šala a pak o první místo s domácím družstvem. Náš celek nastoupil oslaben o dlouhodobě zraněné hráče Hanische a Chudobu, dále pak o Veřmiřovského, Mlotka Tomáše, Hricišona a mladého Jensena.
17.1.Remíza v druhém přípravném utkáníKAR - TOP 27:27, 0.kolo | Druhé přípravné utkání jsme tentokrát sehráli na domácí palubovce proti kvalitnímu celku ze Slovenska, proti družstvu Topolčan. Stejně jako my, tak i trenér hostí přivezl celou řadu hráčů, které zkouší v této části přípravy. My jsme v průběhu utkání prostřídali celkem 17 hráčů!
17.1.Konečné výsledky MŠK CupuRedakceMŠK Cup v Povážské Bystrici skončil. Naši nenavázali na včerejší vítězná utkání a dnes odešli poraženi z duelu s domácími hráči. Ti se tak stali celkovými vítězi tohoto mezinárodního turnaje a naši borci skončili druzí se stejným počtem bodů.
12.1.Příprava na druhou část sezónyRedakceVčera jsme odehráli první přípravné utkání před pokračováním sezóny. V utkání proti Zubří, se sešly dva týmy, které měly ze zdravotních a reprezentačních důvodů silně kombinované sestavy, jsme zvítězili 25:20 a další přípravná utkání nás ještě čekají.
5.1.Další zranění našeho hráčeRedakcePoté co pro zranění kolene nedohrál v Polsku utkání pivot Libor Hanisch, se zranil na reprezentačním srazu i Radim Chudoba. Oba teda jednak nepojedou na MS do Kataru ale hlavně budou našemu týmu chybět v nadcházejícím průběhu extraligy. Přejeme oběma brzké uzdravení.
4.1.Výsledky ČSL mladších žákůRedakceZatím co výsledky sobotní Česko Slovenské ligy starších žáků jsou v článku s pozvánkou a rozlosováním rozhodl jsem se pro lepší přehlednost dát výsledky stejné soutěže v kategorii mladších žáků do nového článku.
2.1.O víkendu přijďte na Česko Slovenskou liguRedakceI letos se hraje Česko Slovenská liga žáků. Celkem se hrají čtyři kola, dva na Moravě a dva na Slovensku. A právě druhé kolo této soutěže jak v kategorii starších tak mladších žáků můžete vidět tento víkend u nás.
Aktualizováno o konečné výsledky st. žáků

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

před 3 dny

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA