Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 vyšly tyto články:

30.1.Martin Galia po ME: Úspěch je dílem týmu. Věnuji ho tátoviMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Doma v Petrovicích si užil nedělní finále házenkářského Eura. Češi se z Chorvatska vrátili s nejlepším výsledkem za poslední dekádu – šestým místem, kterým dorovnali umístění ze Španělska z roku 1996.
29.1.Prohlášení Rady ČSHRedakceVážení členové ČSH, Rada ČSH, vědoma si vážnosti situace (odstoupení prezidenta ČSH, předsedy komise mládeže a manažera reprezentace) a na základě svého usnesení z jednání Rady ČSH v Pardubicích ze dne 17. 11. 2017, připravila mimořádnou volební konferenci ČSH na 10. 3. 2018 do Olomouce v souladu se Stanovami ČSH. Rada ČSH se ohrazuje od nařčení, že jedná za mocensko podnikatelské struktury.
29.1."Sedlo si to a trápili jsme favority" ohlíží se za ME Horákwww.chf.czJedním z "našich" zástupců na velmi povedeném Euru v Chorvatsku byl i Pavel Horák. Neušel pozornosti webových stránek Českého svazu házené, které s ním přinesly obsáhlý rozhovor. Přinášíme Vám jej i my...
28.1.První letošní trofej získal Talent PlzeňKAR - TAL 21:33, 0.kolo | Po nadějném vyrovnaném poločase jsme v tom druhém nepodali vůbec dobrý výkon a příliš jsme tak plzeňským cestu za ziskem Českého poháru nezkomplikovali. Skórovali jsme naposledy ve 44. minutě a poté už padaly branky jen do naší sítě! Náš soupeř tak získal Český pohár po dvaceti letech.
27.1.Postoupili jsme do finále ČP!KAR - LOV 29:27, 0.kolo | V semifinále jsme po dramatickém průběhu, když jsme po většinu tahali za kratší konec jsme přece jen v poslední čtvrtině vývoj otočili a ve vyrovnané koncovce jsme dokázali Lovosice porazit. Zítra v 15 hodina nás tak bude čekat Talent Plzeň. V druhém semifinále totiž porazil Sokol Nové Veselí.
25.1.Jedeme se porvat o vítězstvíRedakceV sobotu a neděli se v Chebu odehraje Final4. Znamená to, ře už tuto neděli bude znám vítěz Českého poháru pro sezónu 2014-18.
24.1.Naši odchovanci hýbou EvropouRedakceJe neskutečné co předvádí naše česká reprezentace, která vyrazila dech nejen Dánům a Maďarům, ale i celé Evropě když porazila tyto dvě velké házenkářské velmoci a dokázala tak téměř nemožné.
23.1.Jsme jeden tým - pomáháme lidemRedakceHCB Karviná myslí i na ostatní. Vždy jsme byli součástí vašich životů a to nejen na hřištích ČR a Evropy, ale i v každodenním životě.
22.1.Reakce na článek deníku SportALKHAsociace ligových klubů házené si dovoluje zareagovat na rozhovor s manažerem reprezentací Karlem Nocarem, který vyšel v elektronické verzi deníku Sport 18. ledna 2018 pod názvem Manažer Nocar: Proč skončím? Jsem otrávený z prostředí v české házené.
21.1.Byli jsme 13-tým hráčem naší reprezentace na ME v ChorvatskuRedakceNaši karvinští fanoušci byli 13-tým hráčem naší národní reprezentace v zápase ČR – Dánsko a také v utkání s Maďarskem.
21.1.Starší žáci stále stoprocentníRedakceI druhý turnaj žákovské ligy jsme zvládli bez zaváhání a naše bilance je stále stoprocentní.
19.1.Žákovská liga pokračuje druhým turnajemRedakcePo stoprocentním představeni našich starších žáků v prvním kole žákovské ligy pokračuje už tuto sobotu tato soutěž kolem druhým. A opět na naší palubovce. Další turnaje se pořádají Nové Veselí (hráno v Ledči nad Sázavou), Polanka, Strakonice a Hustopeče.
18.1.Reprezentace juniorů uspěla v IzraeliRedakceVe stínu mužského EURA absolvovali své reprezentační vystoupení juniorští reprezentanti pod vedením trenéra Pavla Pauzy a nechyběli ani zástupci našeho klubu Michal Vaněk, Matěj Nantl a Jan Mucha. Všichni tři se zapojili do hry a odehráli si svoje. Tímto jim děkujeme za reprezentaci klubu.
6.1.Příprava na druhou půlku sezóny je již v plném prouduRedakcePo zimní přestávce vyplněné vánočními svátky se hráči ve čtvrtek ráno sešli na hale k zahájení přípravy na druhou polovinu sezóny.
6.1.S podzimem jsem spokojen, ale...RedakceByl jsem před tréninkem mužů trochu vyzpovídat trenéra mužstva, pana Marka Michaliska. Něco už naznačil titulek článku a pokud chcete vědět víc, přečtěte si jej celý.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

před 2 dny

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA