Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

30.11.Starší dorost remizoval ve Frýdku MístkuFMK - KAR 24:24, 9.kolo | V dalším kole jsme odjížděli k Moravskoslezskému derby do Frýdku – Místku. Hráči po minulé domácí porážce s Duklou Praha, odjížděli s odhodláním, vrátit se zpět na vítěznou vlnu. Jak se jim vedlo si můžete můžete přečíst v komentáři jejich trenéra, Radka Godála.
29.11.Dukla byla nad naše sílyKAR - DUK 21:24, 12.kolo | Minulý týden jsme nedokázali na domácí palubovce a před televizními kamerami porazit celek Hranic a dnes jsme zažili deja vu. Hráli jsme totiž opět s týmem ze špičky tabulky a opět jsme podlehli o tři branky po vyrovnaném a dramatickém průběhu.
23.11.Starší dorostenci podlehli Dukle PrahaKAR - DUK 24:30, 8.kolo | Nedělní odpoledne se hrála dvě utkání našich dorostů s Duklou Praha. Mladší dorostenci dokázali Duklu porazit po dobrém výkonu 30:27, ale v utkání staršího dorostu potvrdili roli favorita hosté. Hodnocení trenéra si můžete přečíst v článku.
22.11.Zápas s Hranicemi jsme ztratili v prvním poločaseKAR - HRA 28:31, 11.kolo | Dnes dopoledne jsme přivítali druhý tým tabulky extraligy, Cement Hranice. Očekávali jsme tedy těžký zápas, ve kterém můžeme uspět pouze při stoprocentním výkonu a pokud nebudeme příliš chybovat. Bohužel jsme utkání v podstatě ztratili již v prvním poločase, kdy jsme hostům dovolili vytvořit si rozhodující náskok.
17.11.V Českém poháru postupujeme dál BPH - KAR 25:38, 4.kolo | Utkání v Bystřici pod Hostýnem jsme zvládli i přes ne příliš podařený první poločas. Ten totiž skončil našim těsným vítězstvím o jedinou branku. Druhý poločas už ale byl v naší režii a o postupu do čtvrtfinále nemohlo být pochyb. Výborným výkonem se blýskl Frančík, autor čtrnácti branek.
16.11.V Kopřivnici dělba bodůKOP - KAR 29:29, 10.kolo | Do Kopřivnice jsme jeli samozřejmě s tím, že bychom rádi získali oba body. To se nám bohužel nepovedlo a musíme být rádi za zisk aspoň jediného bodu. Udrželi jsme si tak čtyřbodový náskok na duo týmů Kopřivnice a Litovel.
16.11.Starší dorost porazil JičínKAR - JIC 24:23, 7.kolo | V neděli odehráli svá utkání proti Jičínu oba dorostenecké týmy. Oba dokázaly zvítězit, ale vítězství se nerodila lehce. V článku si můžete přečíst hodnocení utkání staršího dorostu od jejich trenéra, pana Radka Godála.
5.11.V osmifinále poháru si zahrajeme proti Bystřici p.HostýnemRedakcePo postupu našeho týmu do osmifinále Českého poháru jsme se dnes dozvěděli jakého soupeře nám los pro něj přidělil. Je jím prvoligový tým z Bytřice pod Hostýnem, se kterým se utkáme na jeho palubovce 17.11.2015. Na kompletní los osmifinále se můžete podívat v tomto článku.
2.11.V Českém poháru jdeme dálOST - KAR 28:35, 3.kolo | Už v pátek jsme sehráli třetí kolo Českého poháru. To ale bylo pro nás v podstatě první, protože extraligové týmy do poháru vstoupily právě až v tomto, třetím kole. Los si s námi trochu zašpásoval, protože jsme hráli v Ostravě, která je s naším týmem dost personálně spojená. Řada našich hráčů právě tam hostuje a naopak.