po 2.11.2015 |

V Českém poháru jdeme dál

Už v pátek jsme sehráli třetí kolo Českého poháru. To ale bylo pro nás v podstatě první, protože extraligové týmy do poháru vstoupily právě až v tomto, třetím kole. Los si s námi trochu zašpásoval, protože jsme hráli v Ostravě, která je s naším týmem dost personálně spojená. Řada našich hráčů právě tam hostuje a naopak.

V sestavě domácích se objevil Dominik Gelnar, který je u nás na hostování a kromě něho i Borys Adam, který naopak byl ještě na jaře členem našeho kádru. V naší sestavě byl zase Lukáš Frančík, který u nás hostuje z Ostravy a nedávno proběhla mezi oběma kluby dokonce i rošáda na trenérském postu. To když k nám přišel trenér Radek Bartošic a tak na lavičkách obou týmů stáli ještě nedávní kolegové.

Domácí si zápas s námi maximálně užívali a vstoupili do něj bez jakýchkoliv zábran. Po celý první poločas drželi krok a o tom nejlépe svědčí poločasový výsledek 15:15. S blížícím se koncem se přece jen projevila vyšší kvalita našeho kádru a větší zkušenosti. Na druhou stranu v tomto zápase získávali na naší straně zkušenosti i hráči, kteří se v extralize příliš příležitostí nedočkají. Například věkově ještě dorostenci Jaroslav Zuzánek a Jan Plaček, kteří se dokázali i zapsat do střelecké listiny.

Takže když to shrneme, oba týmy byly nakonec spokojené s konečným výsledkem a mnozí hráči i s nabytými zkušenostmi. Teď už jen můžeme v klidu očekávat další los Českého poháru a těšit se na dalšího soupeře.