Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 vyšly tyto články:

29.5.Bronz putuje do HranicIvo DudekVíkendové zápasy rozhodly o tom, že bronz letos putuje do Hranic. Stejně jako loni jsme tak vybojovali pouze pověstné "brambory" Troufám si ale říct, že po podstatně povedenější průběhu série o zisk bronzových medailí a po velkém boji. Tady je souhrn toho, jak probíhaly víkendové boje.
24.5.Plzeň a Karviná chtějí v domácím prostředí play off rozhodnout, Milan Novotný - www.extraligahazene.czDukla a Hranice zase doufají v pátý zápas na vlastní palubovce
22.5.Do série o bronz jsme vstoupili výborněHRA - KAR 28:35, 1.kolo | V sobotu dopoledne se v hranicích odehrál první souboj o bronzové medaile. A pro nás tento souboj dopadl možná až nečekaně dobře.
22.5.Druhé utkání bylo přesně naopakHRA - KAR 26:19, 1.kolo | Zatím co včera jsme mohli naše hráče chválit za převedený výkon a za dobrý výsledek, dnes tomu bylo přesně naopak. Domácí se ze včerejška poučili a i jejich přístup byl diametrálně odlišný.
14.5.Dukla potřetí úspěšnáKAR - DUK 24:28, 1.kolo | Přes veškerou naši snahu zkomplikovat Dukle postup do finále Extraligy jsme neuspěli a i v dnešním, třetím utkání série, byli úspěšnější Pražané.
13.5.Duklu neláká televize, v bouřlivém kotli chce uspět napoprvé. Milan Novotný - www.extraligahazene.czKarvinští trenéři museli hráče nastavit na vítěznou vlnu
9.5.Na Dukle jsme bohužel vítězství neurvaliRedakceO víkendu jsme sehráli s Duklou v Praze první dvě utkání semifinále extraligy. Po překvapení v podobě postupu přes silné Zubří, jsme nechtěli ani v Praze hrát druhé housle a toužili jsme aspoň po jednom vítězství. To se bohužel nepovedlo.
5.5.Vyzývacím pohárem ošlehanou Duklu prověří černý kůň HCB OKD KarvináMilan Novotný - www.extraligahazene.czPo nabitém programu, který vyvrcholil první květnovou neděli odvetou v pražském semifinále Challenge cupu, se házenkáři Dukly musí rychle přeorientovat na domácí podmínky. V extraligovém semifinále play off totiž po oba nadcházející víkendové dny přivítají nevyzpytatelnou štiku soutěže HCB OKD Karviná.

AKTUÁLNĚ

Muži a dorostenci na cestě do Slovinka

21.08.2019

Dnes 21.8.2019 jsme vycestovali na velmi kvalitně obsazený turnaj do Slovinska. Tam se utkáme s týmy Celje Pivovarna Laško, Fivers Vídeň, Dynamo Pančevo a RK Zagreb


Starší žáci vyhrái turnaj v Novém Veselí!!!

21.08.2019

O víkendu vyhráli starší žáci kvalitně obsazený turnaj v Novém Veseli poté, co ve finále porazili ŠKP Bratislavu 16:9!


První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA