Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

25.6.Další úspěch mladších žákůMarek DrzyzgaK A R V I N Á - Ve dnech 19.- 22.6.2009 se v Olomouci konalo MČR v házenkářském desetiboji a naši chlapci byli opět velice úspěšní. Stali se totiž po zásluze MISTRY ČESKÉ REPUBLIKY.
Ovládli hned pět z devíti disciplín (fair play bylo hodnoceno samostatně).
21.6.Dnes skončila kvalifikace na Euro 2010RedakceK A R V I N Á - Dnes se dohrála kvalifikace na EURO 2010 v Rakousku. Náš tým měl zajištěný postup za prvními Francouzi již v předstihu a tak jak v utkání našich v Portugalsku tak v utkání Lotyšsko Francie už v podstatě o nic nešlo. A podle toho i tato utkání dopadla. Zejména porážka Francouzů 24:27 v Lotyšsku je překvapivá.
17.6.Mladší žáci vyhráli turnaj krajských vítězůZdeňka DrzyzgováVe dnech 13. - 14. 6. 2009 se naši mladší žáci zúčastnili turnaje "O POHÁR KRAJSKÝCH VÍTĚZŮ" ve Zruči nad Sázavou. Tento turnaj je považován za neoficiální přebory ČR ml. žáků a naši mladší žáci jej po velmi dramatickém průběhu vyhráli a tím jen potvrdili, že práce s mládeží se u nás dělá na výborné úrovni.
16.6."Mladí hráči se nelekli jmen ani atmosféry," říká trenér reprezentacewww.chf.czZítra čeká na české hráče rozhodující utkání kvalifikace na ME 2010. Pokud se házenkářům podaří Lotyšsko porazit, budeme slavit postup na evropský šampionát. V článku si přečtěte rozhovor s trenérem Liptákem.
16.6.ZUBR Extraliga s jedenácti týmy!www.chf.czNový ročník naší nejvyšší soutěže mužů bude mít i v příštím roce lichý počet účastníků. Další informace si přečtěte v článku.
11.6.Přihlásili jsme se do poháru EHFRedakcePo dlouhém zvažování jsme se přihlásili do poháru EHF. Liga mistrů je totiž pořád hodně prodělečná a náklady na její hraní se neustále zvyšují, přesto, že je ze strany EHF deklarováno, že se to brzy změní. Takto jsou ale všechny kluby ujišťovány již několik let a skutečnost je jiná.
10.6.Reprezentační navrátilec Juříček: Nikdy jsem neřekl, že končímes - MF DNESKdyž se ho včera novináři v plzeňském hotelu Primavera zeptali, zda si pamatuje na svůj poslední zápas v reprezentačním dresu, musel se házenkář David Juříček dlouze zamyslet. "To bylo... ano, před dvěma lety proti Lotyšsku, tuším také v kvalifikaci na mistrovství Evropy," reagoval 34letý pivot a opora francouzského mistra z Montpellier.
7.6.Starší žáci jsou vicemistry ČRIvo DudekV náročném víkendovém programu své soupeře přehrávali. Pouze nezvládli utkání s Kopřivnicí a jak se později ukázalo, bylo toto zaváhání osudné a stálo je titul mistra. Ten tak získali právě chlapci z KH Kopřivnice.
Do fotogalerie byly přidány fotky
4.6.Házenkář Petrovský zažil bláznivý rok: hrál finále i barážPavel Grossmann - MF DNESHektický závěr sezony prožil třiadvacetiletý házenkář Vojtěch Petrovský. Nejprve získal ve finále extraligy titul s Baníkem OKD Karviná, ale pak mu skončilo hostování a on vypomáhal domovskému SKP Frýdek-Místek v baráži. A znovu mohl slavit. Sedmnácti brankami ve dvou barážových duelech přispěl Frýdku-Místku k záchraně v nejvyšší soutěži.
4.6.Tento víkend bude patřit starším žákůmIvo DudekUž tuto sobotu a neděli se koná v naší hale finálový turnaj žákovské ligy starších žáků. Jeho vítěz bude po právu držet titul mistra ČR této věkové kategorie. Účastníkem jsou samozřejmě i naši hráči a mohou tak získat další titul pro Karvinou. Byl by to po mužích a obou dorostech už letošní čtvrtý!