so 14.4.2007 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - HK .A.S.A. Lovosice - 32:30 (16:8)

V dnešním televizním utkání naši hráči potvrdili svou vedoucí pozici v tabulce extraligy a porazili hosty z Lovosic o dvě branky, byť to bylo v průběhu utkání už i o 11! Za podstatné snížení náskoku může náš herní útlum v poslední čtvrtině, kdy jsme nedůraznou hrou a technickými chybami dovolili soupeři přiblížení ve skóre. Fotky jsou ve fotogalerii.

Začátek utkání byl jednoznačně v naší režii a vše nasvědčovalo tomu, že se bude hrát v poklidné atmosféře až do konce. Ale jak jsem již napsal v anotaci, konečný výsledek vůbec jednoznačnému průběhu nenasvědčuje. Naštěstí bojující soupeři nestihli více než jen přiblížení se na konečný výsledek 30:32.

Sestava HCB OKD : Marjanovič, Pour, Bednařík 3, Plšek 5, Kuzo 6/2, Heinz 2, Indjič 1, Zdráhala 3, Mrózek 1, Požárek, Korňan 4, Rachač 4, Šulc, Kubis 3.

Sestava HK .A.S.A. Lovosice : Kylíšek L., Vít 2, Sochor 4, Havel 2, Kratochvíl 11/2, Bouček, Miler 3, Jablonka 4, Brabec 3, Kylíšek D, Miko 1.

Hlasy trenéru :

p. Srba, Lovosice : Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy jsme jim to usnadnili svou ustrašeností a nulovým přechodem do rychlého protiútoku a hlavně promarněnými přesilovými hrami. Naopak za druhý poločas zaslouží naši hráči pochvalu, že se nepoložili, naopak se vzchopili a dokázali zápas přece jen trošku zdramatizovat.

p. Kekrt, Karviná : Spokojenost s vítězstvím. Utkání mělo dvě tváře. První do cca 43. minuty byla z naší strany kvalitní a pak ta druhá - posledních 17. minut bylo zcela obrácených. Je to důkaz toho, že je třeba hrát naplno celých 60. minut. My jsme chtěli rozložit zátěž na všechny nominované hráče, což se podařilo. Je teď na nás abychom výkony vyhodnotili a poznatky použili směrem k blížícímu se play off.

Sled branek : 1:2, 8:2, 8:4, 12:4, 13:6, 15:7, 16:8, 17:9, 19:10, 20:11, 23:12, 24:14, 24:19, 25:21, 26:22, 28:23, 29:24, 31:26, 32:27, 32:30.

Vyloučení : 8 - 4.

Sedmičky : 2/2 - 5/2.

Rozhodčí : Horáček, Kovařík, diváci 500.