Soupiska muži 2018/2019

# post jméno narozen výška váha
3 SS Michal Brůna 1978 191 cm 90 kg
16 B Nemanja Marjanovič 1984 186 cm 96 kg
55 LS Ivan Stojanovič 1988 192 cm 106 kg
5 PS Marek Monczka 1990 190 cm 90 kg
62 LK Jan Zbránek 1990 194 cm 96 kg
15 PS Radim Chudoba 1991 187 cm 88 kg
23 P Jan Užek 1993 191 cm 106 kg
26 B Jiří Tabara 1993 187 cm 92 kg
66 PK Miroslav Nedoma 1993 178 cm 79 kg
10 P Tymoteusz Piątek 1994 205 cm 115 kg
18 LK Marek Drzyzga 1996 176 cm 73 kg
19 P Adam Wozniak 1997 182 cm 91 kg
13 PK Jan Plaček 1997 182 cm 75 kg
1 B Petr Mokroš 1997 190 cm 90 kg
24 LS Dominik Solák 1997 199 cm 89 kg
38 LS Matěj Nantl 1998 194 cm 93 kg
8 LK Jakub Kraina 1999 174 cm 74 kg
33 SS Jan Mucha 1999 189 cm 87 kg
7 SS David Růža 2000 184 cm 80 kg
32 PS Alexandr Zamarski 2000 188 cm 72 kg
11 P Nicolas Noworyta 2000 191 cm 82 kg
  průměr: 24 let 188 cm 89 kg

Trenér: Marek Michalisko

Vedoucí družstva: Jiří Tabara

Lékaři: Lubomír Pacanovský, František Kalina, Zdeněk Vojkůvka

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 12 21 361:295
2. Talent Plzeň 13 18 375:323
3. Nové Veselí 13 17 324:314
4. Jičín 13 15 339:326
5. Kopřivnice 13 14 375:352
6. Frýdek Místek 13 14 384:366
7. Zubří 13 13 328:333
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 12 11 316:303
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 13 8 321:367
12. Litovel 13 0 287:410
KOMPLETNÍ TABULKA