Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

23.11.Po 25 minutách jsme se sesypaliTAL - KAR 27:17, 12.kolo | K utkání dvanáctého kola extraligy jsme jeli do Plzně, která se přetahuje se Zubřím o první msto tabulky. Přesto jsme ale věřili, že můžeme domácí zaskočit a nějaký ten bod urvat. Kdo by sledoval dnešní duel jen do 25. minuty, by s tímto přesvědčením taky klidně mohl odejít.
21.11.Extraliga mužů: Startuje první kolo odvetwww.chf.czO víkendu odstartuje již dvanácté kolo základní části extraligy mužů, které je prvním kolem odvetných duelů. Dokáží vítězové prvního kola obhájit svá vítězství?
16.11.Body smolně zůstaly v JičíněJIC - KAR 26:25, 11.kolo | Včerejší duel v Jičíně se vůbec neodehrával podle našich představ. Sice víme, že v Jičíně se neboduje snadno ale přesto jsme si věřili, že letos body přivézt můžeme. Postavení v tabulce i dosavadní výkony v nás budily mírný optimizmus. Realita ale byla bohužel jiná.
12.11.Rozhodl nástup do druhého poločasuZLI - KAR 24:33, 9.kolo | Po vlažném výkonu v prvním poločasu, kdy domácí více než drželi s námi krok, jsme rozhodli po zlepšeném výkonu v nástupu do poločasu druhého. Zpevnili jsme obranu a Kuba Lefan na dlouho zavřel bránu. Utekli jsme domácím o osm branek a o utkání bylo rozhodnuto. Posunuli jsme se tak v tabulce na páté místo s 13 body.
9.11.Dukla si od nás veze oba bodyKAR - DUK 33:35, 10.kolo | Nepříliš podařené utkání jsme dnes odehráli s Duklou. I přes to, že jsem vsítili hostům 33 branek jsme odešli z duelu poraženi. Obdrželi jsme totiž v domácí hale branek 35 a to se těžko vyhrává. Svými chybami a ukvapenými střelami jsme hostům často "namazali" na rychlý brejk a ti toho dokázali téměř stoprocentně využívat.