Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2004 vyšly tyto články:

29.3.Dorostenecká liga.Hansel RadimV nedělních utkáních Dorostenecké ligy byla v domácím prostředí obě karvinská družstva úspěšná.
29.3.Změna termínu utkání 30. kola HIL.Hansel RadimUtkání Karviná - Sečovce se hraje již v sobotu 3.4.2004 v 17 hodin a to z důvodu společného začátku všech utkání tohoto kola. Zveme Vás tímto na toto utkání.
28.3.Debakl Zubří v Karviné.KAR - ZUB 41:21, 28.kolo | Hansel RadimV předposledním domácím utkání dlouhodobé části HIL deklasovali naši hráči celek HC Zubří.
24.3.Pozvánka na utkání HIL.Hansel RadimZveme Vás na utkání 28. kola Handball International League, ve kterém hostíme v neděli 28.3. v 10:30 hodin na naší palubovce celek Zubří.
22.3.Vysoká výhra Karviné v Lounech.LOU - KAR 25:34, 27.kolo | Hansel RadimKarviná si ve 27. kole HIL bez problémů poradila s celkem Loun.
22.3.Výsledky semifinále Ligy MistrůHansel RadimTento víkend pokračovaly evropské poháry. Na pořadu byla odvetná utkání semifinále.
15.3.Vydřená výhra nad Bratislavou.KAR - BRA 24:22, 26.kolo | Hansel RadimKarvinští hráči porazili v utkání 26. kola HIL mužstvo ŠKP Bratislava po velice vyrovnaném průběhu, když hosté ještě sedm minut před koncem vedli.
14.3.Výsledky semifinále Ligy MistrůHansel RadimTento víkend bylo na pořadu semifinále Ligy Mistrů, ve kterém Celje překvapivě vyhrálo ve Španělsku, naopak Flensburg vyhrál desítibrankovým rozdílem nad Magdeburgem.
10.3.Pozvánka na utkání HIL.Hansel RadimZveme Vás na utkání 26. kola Handball International League, ve kterém hostí náš tým v neděli 14.3. v 10:30 hodin mužstvo ŠKP Bratislava.

Karvinský celek prohrál v podzimní části na palubovce ŠKP rozdílem patnácti branek, má tedy svému soupeři co vracet a hlavně jen výhra bude náš tým držet i nadále v boji o výchozí 2. místo pro Play off.
8.3.Karviná prohrála na Dukle.DUK - KAR 25:23, 25.kolo | Hansel RadimV nedělním utkání v hale pražské Sparty vyhráli háči Dukly rozdílem dvou branek, tedy stejným rozdílem, jakým vyhrál Baník v podzimním vzájemném utkání.V tomto utkání si mohly oba týmy vylepšit výchozí umístění pro Play off. Štastněji z tohoto souboje vyšla pražská Dukla, která se tímto vítězstvím dostala o skóre před Karvinou.

Úvod utkání tomu ale nenasvědčoval, hosté si dobrým výkonem, podpořeným výborným Slabým v brance vytvořili dvoubrankový náskok, který však Dukla v 18. minutě srovnala na stav 7:7. Pak ale hostující obrana trestuhodně nechávala prostor pražskému pivotovi a Kamil Piskač tyto chyby neomylně trestal. K tomuto se připojila i ukvapenost hostů v útočné fázi a tak šli domácí v poločase do šaten s již pětibrankovým náskokem.

Po zemětřesení v šatně hostů se ve druhém poločase hra vyrovnala a karvinští výbornou obranou a rychlými protiútoky stav srovnali a v patnácté minutě svítil na ukazateli opět vyrovnaný stav 17:17.Jenže pak začali karvinští nepochopitelně kupit chyby v útoku a když si i nadále nevěděla hostující obrana rady s Piskačem, narostl náskok Dukly opět na pět branek, který pak Karviná jen kosmeticky upravila.
4.3.Povinné vítězství nad Hlohovcem.KAR - HLO 26:18, 24.kolo | Hansel RadimVe středečním utkání 24. kola HIL vyhráli karvinští hráči nad Hlohovcem.
1.3.Karviná prohrála ve Frýdku.FMK - KAR 32:26, 23.kolo | Hansel RadimVýrazně omlazený celek Baníku prohrál v derby s rivalem z Frýdku-Místku po velice vyrovnaném poločase o šest branek.
1.3.Mladší i starší dorost stoprocentní.Hansel RadimV nedělních utkáních dorostenecké ligy vyhrály obě naše družstva s přehledem svá domácí utkání.
1.3.Turnaj minižáků v Karviné.Hansel RadimTento víkend proběhl v Karviné turnaj minižáků. Zúčastnilo se ho osm týmů, domácí HCB Karviná, Slovan Modrá, Sokol Vítkovice, Sokol Hrabůvka, SKP Frýdek-Místek, Cement Hranice, HC Hlučín a Sokol Karviná.