po 8.3.2004 | Hansel Radim

Karviná prohrála na Dukle.

V nedělním utkání v hale pražské Sparty vyhráli háči Dukly rozdílem dvou branek, tedy stejným rozdílem, jakým vyhrál Baník v podzimním vzájemném utkání.V tomto utkání si mohly oba týmy vylepšit výchozí umístění pro Play off. Štastněji z tohoto souboje vyšla pražská Dukla, která se tímto vítězstvím dostala o skóre před Karvinou.

Úvod utkání tomu ale nenasvědčoval, hosté si dobrým výkonem, podpořeným výborným Slabým v brance vytvořili dvoubrankový náskok, který však Dukla v 18. minutě srovnala na stav 7:7. Pak ale hostující obrana trestuhodně nechávala prostor pražskému pivotovi a Kamil Piskač tyto chyby neomylně trestal. K tomuto se připojila i ukvapenost hostů v útočné fázi a tak šli domácí v poločase do šaten s již pětibrankovým náskokem.

Po zemětřesení v šatně hostů se ve druhém poločase hra vyrovnala a karvinští výbornou obranou a rychlými protiútoky stav srovnali a v patnácté minutě svítil na ukazateli opět vyrovnaný stav 17:17.Jenže pak začali karvinští nepochopitelně kupit chyby v útoku a když si i nadále nevěděla hostující obrana rady s Piskačem, narostl náskok Dukly opět na pět branek, který pak Karviná jen kosmeticky upravila.