Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2014 vyšly tyto články:

30.3.Ve Zlíně se dělily bodyZLI - KAR 26:26, 25.kolo | I v dalším utkání nadstavby o 7. - 12. místo jsme nepoznali hořkost porážky, ale dnes k tomu nebylo daleko. Po dramatickém průběhu jsme totiž ve Zlíně remizovali 26:26. Držíme tak dále první místo v druhé skupině nadstavby, tři bodu před Brnem, které dnes těsně vyhrálo v poslední Kopřivnici. Ta tak i po tomto kole poslední zůstává..
24.3.Starší žáci vyhráli 4. kolo žákovské ligyJana Hajžmanová V neděli 23.02.2014 proběhlo 4.kolo Žákovské ligy skupiny v Novém Veselí za účasti domácího družstva, Plzně, Loun, Zlína, Zubří a našeho družstva HCB Karviná. Chlapci obstáli a celý turnaj vyhráli. Postopili tak do dalšího, už pátého kola.
23.3.S Brnem jsme si poradili a získali dva bodyKAR - BRN 28:26, 24.kolo | V sobotu večer jsme na domácí palubovce porazili Brno a potvrdili jsme tak svou dominanci ve skupině o 7. - 12. místo. Zase nás tak může mrzet to, že jsme se nedokázali probojovat do skupiny o 1. - 6. místo, kde jsme mohli bojovat o vyšší příčky.
16.3.Starší žáci vyhráli víkendový turnajRedakcePo dva dny se v naší hale odehrávaly tuhé boje . Starší žáci totiž sehráli velmi kvalitně obsazený turnaj. Největší drama se odehrálo v utkání s hosty z Prešova. Vyhráli jsme o jedinou branku a zajistili si tak celkové vítězství. Výsledky a celkové pořadí si můžete přečíst v tomto článku.
15.3.Naši hráči mezi nejlepšími sportovci Karviné r. 2013Redakce Vyhlašování nejlepších sportovců Karviné za rok 2013 se již potřetí v novodobé historii hodilo „do gala" a přítomní mohli ocenit v několika kategoriích nejúspěšnější mládežnické i dospělé sportovce karvinských klubů a tělovýchovných jednot. A mezi oceněnými nechyběli jako vždy zástupci našeho klubu.
14.3.O víkendu bude turnaj starších žákůRedakceKdo máte chuť přijít povzbudit naše starší žáky, budete mít možnost tuto sobotu a neděli. Bude to totiž u nás hrát velmi dobře obsazený mezinárodní turnaj. Kromě našich chlapců zde budoui hrát týmy Tatranu Prešov A+B, MŠK Povážské Bystrice A+B, DTJ Polanky, TJ Rožnova p/R.
Aktualizováno o výsledky a fotky ve fotogalerii
2.3.Zůstali jsme o jeden gól před branami horní šestkyKAR - HRA 26:26, 22.kolo | Dramatické utkání plné emocí na obou stranách skončilo dělbou bodů. A ta nám bohužel nestačí k tomu abychom dosáhli kýženého cíle, postupu do první šestky Triglav extraligy. Přitom bylo vítězství tak blízko. Jako by nám proteklo mezi prsty. Přesto patří velký dík Vám, našim fanouškům za podporu, která nás velmi motivovala.