ne 30.3.2014 |

Ve Zlíně se dělily body

I v dalším utkání nadstavby o 7. - 12. místo jsme nepoznali hořkost porážky, ale dnes k tomu nebylo daleko. Po dramatickém průběhu jsme totiž ve Zlíně remizovali 26:26. Držíme tak dále první místo v druhé skupině nadstavby, tři bodu před Brnem, které dnes těsně vyhrálo v poslední Kopřivnici. Ta tak i po tomto kole poslední zůstává..

Dramatické utkání, ve kterém byly uděleny celkem čtyři červené karty, sledovali diváci ve Zlíně. Domácí začali lépe, v 8. minutě vedli 5:2, ve 23. minutě 10:6. Krátce před koncem poločasu se ale Chudoba s Užekem postarali o korekci na poločasových 10:12 z našeho pohledu.

Hned po přestávce jsme zlepšenou hrou a šňůrou pěti branek, o které se postaral většinou Radek Sliwka, šli do vedení ale to nemělo dlouhého trvání. Potom totiž pokračovala přetahovaná mezi oběma celky, kdy se týmy prostřídaly ve vedení (17:16, 18:19, 21:20) a zápas došel do dramatické koncovky. V poslední minutě šli do vedení domácí. Ani přes Zbrankovu snahu v posledních vteřinách však domácí těsný náskok neuhájili a nakonec doma udrželi jen jeden bod za remízu 26:26, když se v poslední minutě opět prosadil nejlepší střelec zápasu Sliwka. .