Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

25.5.Na závěr sezony výhra v PřerověPRV - KAR 29:30, 32.kolo | Karvinský deníkKarviná - Házenkáři Karviné zakončili soutěžní ročník Tipgames extraligy vítězstvím v Přerově. Devíti góly na sebe upozornil Viktor Hastík. utkáním předal zástupce Českého svazu házené Aleš Kolář karvinským hráčům a realizačnímu týmu bronzové medaile.
20.5.Nedovolili jsme Zubřanům oslavy tituluKAR - ZUB 31:29, 31.kolo | Dramatickou a napínavou podívanou připravili v sobotu všichni aktéři přítomným divákům. Utkání mělo pikantní příchuť zejména pro hráče a fanoušky hostů. Těch se dostavilo opravdu hodně a všichni se těšili na to, že budou už s předstihem slavit společně titul pro Zubří po dlouhých patnácti letech. Náš tým ale podal výborný výkon a tyto předčasné oslavy nedovolil.
17.5.Překazí Baníkovci Zubřanům oslavy?Týdeník HorníkKARVINÁ – Házenkáři HCB OKD mají před sebou poslední dvě utkání sezony. O jejich bronzových medailích se rozhodlo již dříve, ale i přesto prokazují hráči vysokou morálku, když v utkáních, ve kterých by jim teoreticky už o nic nemělo jít, dávají najevo nezměrnou vůli po vítězství a maximální nasazení i bojovnost.
14.5.V sobotu se Zubřím až v 19 hodin!RedakceSrdečně vás všechny zveme na poslední domácí utkání této sezóny, které se bude hrát v sobotu netradičně až v 19:00 hodin. Důvodem posunutí začátku utkání z 18. hodiny je kolize s fotbalovým zápasem Karviné a Brna, které kvůli jednotnému termínu posledních dvou kol II. ligy nemůže být přesunuto z původního času 17.00 hodin.
13.5.Házenkáři nejspíš vzali Dukle titulDUK - KAR 26:27, 30.kolo | Karvinský deník - Martin RuščinKarviná – Extraligoví házenkáři karvinského Baníku vyhráli gólem v poslední sekundě v Praze a nejspíš tak připravili domácí Duklu o obhajobu titulu.
9.5.Vyfanděte si dres - kolo čtvrté a posledníRedakcePoslední šanci jak získat dres HCB OKD Karviná v této sezóně máte nyní. Protože už bude jen jedno domácí utkání, kde bude možné předat vítězi tohoto kola dres, je opravdu toto kolo soutěže jako poslední. Podívejte se do článku a hlasujte v anketě kdo si odnese 19.5. z utkání se Zubřím nový dres.
8.5.Dnešním vítězstvím jsme si zajistili bronzKAR - LOV 28:22, 29.kolo | Po sedmém kole nadstavby máme na čtvrtý Jičín náskok šesti bodů a před námi jsou ještě tři kola. Takže to vypadá, že třetí příčka v této sezóně je už definitivně naše a po roce jsme se tak vrátili na medailové pozice, což bylo před touto sezónou našim cílem.
7.5.Po nevýrazném výkonu jsme v Jičíně propadliJIC - KAR 32:23, 28.kolo | Pouze patnáct minut jsme byli v Jičíně lepším týmem. To jsme se po několika podařených rychlých útocích dostali do vedení 6:3. To bylo ale naposledy, kdy jsme měli navrch. Domácí se po našich chybách dostali na koně a v dalším průběhu utkání pak jasně kralovali právě oni.
1.5.V utkání s Přerovem jsme si chutí zastříleli.KAR - PRV 40:29, 27.kolo | Dnešní podvečer patřil v Karviné utkání pátého kola nadstavby. Tentokrát jsme hostili šestý Přerov, který má natolik velkou bodovou ztrátu, že už asi nemůže pomýšlet na vyšší příčku, než mu momentálně patří. A tak se čekalo, že byť jsme nastoupili s několika vynucenými změnami v sestavě, měli bychom toto utkání zvládnout
1.5.Vyfanděte si dres - kolo třetíRedakceI dnes jsem lovil záběry mezi vámi, našimi věrnými diváky. A tak si můžete opět prohlédnout pět fotek a v anketě hlasovat kdo si odnese dres z utkání proti Lovosicím v úterý 8.5. Zároveň bychom se chtěli omluvit vítězům předešlých kol za zdržení s předáním dresů. Nechali jsme je potisknout a výroba potisků se zdržela. Vše napravíme a dresy předáme také v úterý osmého.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

dnes

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA