Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

30.9.Sesadili jsme z prvního místa Nové VeselíKAR - VES 27:23, 4.kolo | Dnešní nedělní odpoledne patřilo našemu utkání s momentálním lídrem Strabag Rail Extraligy, Sokolem Nové Veselí. Hosté k nám přijeli ve výborné formě a s vysokým sebevědomím. To bylo samozřejmě podložené tím, že jako jediný tým v dosavadním průběhu soutěže, neztratili ani bod.
25.9.V pátek pořádáme turnaj RHCIvo DudekTento pátek 28.9.2018 se bude na naší palubovce hrát turnaj, kterého se zúčastní dohromady pět regionálních házenkářských center. Jedná se o týmy chlapců ročníků 2004-05.
22.9.Suverénní vítězství v LitovliLIT - KAR 20:32, 3.kolo | V dnešním utkání třetího kola Strabag Rail Extraligy jsme zvítězili rozdílem třídy u nováčka v Litovli.
20.9.Opora házenkářů Michal Brůna: Čeká nás vyrovnanější ročníkKarvinský deník Karviná – Házenkářští mistři z Baníku Karviná se zvolna sehrávají před pokračováním nejvyšší soutěže. Do nového ročníku vpadli s korekturami v sestavě a jejich nejzkušenější hráč Michal Brůna prozradil, že tým pracuje na nových taktických variantách.
12.9.Už ve středu televizní zápas z KarvinéRedakce ČSHÚřadující mistr se musí otřepat z porážky úvodního kola. Šanci bude mít ve středu před televizními kamerami proti Hranicím.
12.9.Těžce vydřené body zůstaly domaKAR - HRA 26:24, 2.kolo | V dnešním televizním utkání jsme hostili Hranici a nebyl to vůbec jednoduchý zápas. Spíše naopak. Letošní první body do tabulky Strabag Rail extraligy byly opravdu těžce vybojované.
11.9.Jaroslav Hudeček kandiduje do zastupitelstva městaIvo DudekUž ve dnech 5. a 6. října se uskuteční komunální volby. A jako pokaždé můžete najít mezi kandidáty i zástupce našeho klubu. Na kandidátce ČSSD figuruje Jarda Hudeček, náš bývalý hráč a dlouholetý výborný trenér. I Vy můžete svým hlasem podpořit jeho případné zvolení do zastupitelstva města.
8.9.Po boji jsme podlehli o jedinou brankuJIC - KAR 27:26, 1.kolo | Podle očekávání jsme v Jičíně odehráli velmi náročný a dramatický úvodní zápas nové sezóny Strabag Rail Extraligy. Bohužel byli v koncovce trošku šťastnější domácí a oba body tak zůstaly v Jičíně.
6.9.Blíží se start Strabag rail Extraligy!Ivo DudekUž v sobotu 8.9.2018 v 18 hodin se roztáhne opona a začne nám další extraligová sezóna. A po delší době do ní vstupujeme v roli obhájce titulu. O tom, jaká je v týmu situace před startem jsme si povídali s trenérem Markem Michaliskem
3.9.Dorostenci ovládli Karviná CupIvo DudekK letošnímu ročníku Karviná Cupu jsme pozvali velmi kvalitní týmy od nás, ze Slovenska a z Polska. O to víc nás těší, že obě kategorie vyhrály naše týmy.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

před 3 dny

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA