Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Příprava mužůV utkání přípravy na finále o mistra ČR mužů vyhráli naši hráči v Kopřivnici rozdílem sedmi branek, příležitost dostali všichni hráči kádru trenéra Kekrta,

KH Kopřivnice - HCB Karviná 25:32(12:12)
26.4.St.žáci.Divize

DTJ Polanka-HCB Karviná A 6:35(1:20)

Od počátku nebylo pochyb o vítězi utkání a tak si naši žáci odvážejí suverénní vítězství rozdílem několika tříd.

Střelci HCB: Galata 8, Majtner 6, Chudoba 5, Franek 5, Hanisch 5.

Oblastní přebor

Orel Paskov-HCB Karviná 21:21(8:8)

V utkání, poznamenaném spoustou nepřesností, došlo nakonec ke spravedlivé dělbě bodů.

Střelci HCB: Jabůrek 7, Pecka 4, Kraliček 3.
26.4.Mladší žáciDivize

DTJ Polanka-HCB Karviná 11:36(8:17)

Sestava HCB:Kanaloš, Szturc - Michalisko 10, Bulant 10, Dohnal 4, Mlotek 8, Vengřín 2, Vojtek 2, Wožniak, Gonščák, Kaluža, Staněk.

Orel Paskov-HCB Karviná B 14:21(6:8)

Střelci HCB: Jensen 9, Niebroj 4, Užek 4, Fizek 2.
26.4.Dorostenecká liga.Starší dorost

HCB Karviná - HC Zlín 36:21(16:9)

Mladší dorost

HCB Karviná - HC Zlín 39:19(20:8)
19.4.MinižáciDružstvo minižáků vyhrálo semifinálovou skupinu oblasti Morava-sever a postupuje do finálové skupiny.

Výsledky: HCB-Rožnov 17:7, - Ostrava 22:8, - Hlučín 15:3, - Kopřivnice 17:4.

Střelci HCB: Mlotek 23, Užek 13, Paululík 12, Lukacs 7, Poliačik 5, Katriniok 5, Mrózek 3, Vančo 2, Klement 1.
18.4.Mladší žáciSokol Ostrava - HCB Karviná 12:31(7:15)

Ve svém dalším mistrovském utkání nedali naši ml. žáci svému soupeři nejmenší šanci na lichotivý výsledek a vyhráli rozdílem třídy. Střelecky se blýskl Petr Bulant s 16 brankami ale výborný výkon podali všichni hráči.

Střelci HCB: Bulant 16, Vengřín 5, Dohnal 3, Michalisko, Vojtek, Gonščák po 2, Kaluža 1.
18.4.Starší žáciDivize:

Sokol Ostrava - HCB Karviná 23:36(11:20)

Střelci HCB: Chudoba 10, Majtner 8, Franek 6, Hanisch 4, Csöllei 3, Rečičár 3, Foltýn 1, Zawada 1.

HCB Karviná B - HC Hlučín 27:19(15:12)

Střelci HCB: Polášek 7, Jabůrek 5, Pindej, Koběrský, Pecka, Tokoš po 3, Dudek 2, Králíček 1.
11.4.Divize - žáciSt.žáci
HCB Karviná A - KH Kopřivnice 33:22(17:12)

Po vyrovnaném prvním poločase se karvinští hráči ve druhé půli rozjeli a nepřipustili jakékoliv pochybnosti a vyhráli výrazným rozdílem 11 branek.

Střelci HCB: Majtner 7, Chudoba 6, Franek 6, Rečičar 5, Hanisch 5.

Ml. žáci

HCB Karviná - KH Kopřivnice 25:14(13:5)

Střelci HCB: Michalisko 10, Bulant 7, Dohnal 3, Vengřín 3, Mlotek 2.
11.4.MinižáciVýsledky družstva minižáků na turnaji v Kopřivnici

HCB Karviná - Rožnov p.R. 13:5, - Kopřivnice 12:12, - Hlučín 3:8, - Zubří 13:5.

Střelci HCB: Mlotek 15, Pavlík 12, Užek 6, Poliačik 6, Lukacs 5, Vančo 2.
8.4.Příprava mužůKH Kopřivnice - HCB Karviná 34:30

V modelovaném tréninkovém utkání naši hráči svému soupeři podlehli, když ve 45. minutě vedli ještě pětibrankovým rozdílem, pak však díky neskutečnému množství technických chyb karvinských hráčů domácí otočili skore a utkání dovedli do vítězného konce.
4.4.Dorostenecká liga.Ml. dorost

Cement Hranice - HCB 27:30(10:13)

Branky HCB: Kružík 10, Hes 7, Sliwka 5, Vančo 2, Galuszka 2, Horsinka 2, Kawulok 1, Tománek 1.

St. dorost

Cement Hranice - HCB 23:30(13:16)

Branky HCB: Diviš 8, Kružík 7, Hes 6, Polášek 3, Tománek 3, Vala 2, Floksa 1.
4.4.Ml. žáci BHCB Karviná - TJ Sokol Krnov 18:11(9:5)

Branky HCB Jensen 6, Užek 6, Žáček 2, Paululík 2, Šulc 2.
4.4.St. žáci BHCB Karviná B - Sokol Krnov 26:22(12:13)

Střelci HCB: Koběrský 8, Pecka 5, Klement 5, Šorm 5, Králíček 1, Polášek 1.
2.4.ml. žáci AV dnešním utkání divize mladšího žactva zvítězilo naše družstvo v Hranicích 33:7(18:2)

Branky HCB: Bulant 9, Michalisko 8, Dohnal 7, Vengřín 6, Vojtek 2, Wožniak 1.

Starší žáci - divize

Hranice - HCB 19:33(9:19)

Branky HCB: Rečičár 7, Majtner 5, Franek 5, Galata 5, Zawada 3, Monczka 3, Csöllei 2, Hanisch 1, Foltýn 1, Seriš 1.