Naši soupeři
út 19.4.2005 | Hansel Radim

Dukla ztratila doma i druhý zápas.

Ani válečné zdobení vlasových pokrývek nepomohlo házenkářům Dukly k lepšímu vstupu do play-off. Proti Frýdku-Místku ztratili v domácím prostředí i druhý zápas a v semifinálové sérii se ocitli na prahu vyřazení. Pražané přitom v dlouhodobé části AAA Auto HIL prohráli ve svém plzeňském azylu jen jedinkrát s Karvinou.

HC Dukla Praha - HC Frýdek-Místek 18:19 (9:10)

Dukla měla znovu lepší vstup do druhého semifinále, po dvanácti minutách vedla 6:2, jenže pak ji znovu postihl hluchý úsek s nepřesnou střelbou a rázem musela ona dohánět čtyřgólové manko. Po třech čtvrtinách utkání sice dotáhla na 14:14, Frýdek-Místek ji však ani poté nepustil do vedení. Dramatická koncovka pak znovu vyzněla pro hosty, jejich vítěznou branku vstřelil sedm vteřin před koncem Krahulík.

Branky: Brabec 5, Vraný 5, Šik 3, Hynek 1, Král 1, Krempa 1, Rams 1, Větrovec 1 - Kalous 5, Krahulík 4, Lanči 3, Straka 3, Szegény 3, Toms 1. Rozhodčí: Baďura, Dvorský. Delegát: Formánek. Diváci: 400. Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1. Vyloučení: 7:6. Stav série: 0:2.