Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2007 vyšly tyto články:

29.9.HCB OKD Karviná - FC Barcelona 20 : 35 (12:18)Ivo DudekVstup do letošního ročníku ligy mistrů nám nevyšel a podlehli jsme favoritovi ze Španělska 20:35. Potvrdilo se že Barcelona je letos ve výborné formě a pomýšlí na triumf v této soutěži. Drželi jsme krok cca do 20. minuty a pak se Barcelona ujala vedení. Do poločasu utekla na rozdíl 6 branek a ve druhém pak už dominovala.
27.9.Palubovka pro zápasy Champions League je položenaIvo DudekAž přijdete na halu házené, jako první vás určitě zaujme změna palubovky. Včera byla instalována nová palubovka Gerflor, kterou položili přímo zástupci firmy Gerflor ve spolupráci s našimi lidmi. Na této modré palubovce se musí hrát všechna utkání ligy mistrů. Proto jsme stáli před rozhodnutím, zda palubovku pronajmout nebo radši zakoupit. Fotky si můžete prohlídnout ve fotogalerii.
27.9.Barca má nové mužstvoIvo DudekNeúspěšná sezona 2006/07 přiměla vedení katalánského velkoklubu k razantním změnám v kádru i realizačním týmu.

Autor: Martin Ruščin

27.9.Škrtáme jedno jméno za druhýmIvo DudekNaši házenkáři se za poslední roky často střetávali buď s německou nebo španělskou špičkou. Jenže ono je taky těžké se jí vyhnout, když na vás mančafty z Asobal Ligy či Bundesligy čekají během losování prakticky v každém koši...

26.9.Ligu mistrů hrajeme pravidelněIvo DudekSe svolením sportovního redaktora Karvinského deníku, Martina Ruščina, zveřejňujeme článek, který dnes vyšel v Moravskoslezském deníku o účinkování HCB OKD Karviná v evropských pohárech a zejména v lize mistrů.
25.9.Přijďte na ligu mistrů v zeleném !!Ivo DudekHned v prvním utkání letošní ligy mistrů přijede do Karviné věhlasný velkoklub FC Barcelona. Věříme, že v hojném počtu přijdete naše hráče v tomto nelehkém utkání povzbudit. Obrací se na vás při této příležitosti Fan klub HCB OKD - kdo máte možnost, přijďte na toto utkání v zeleném a nezapomeňte doma hlasivky a vše co dělá kravál (řechtačky atd.), ať je podpora hráčů z hlediště co nejúčinnější !!
23.9.Házená Legata Hustopeče - HCB OKD Karviná 12 : 35 (7:18)Ivo DudekNáš tým potvrdil na palubovce nováčka extraligy roli favorita a zvítězil výrazným rozdílem. Neopakovala se situace z minulých domácích utkání a v druhém poločase naši hráči nepolevili v nasazení a koncentraci. Projevilo se to samozřejmě hned i na výsledném skóre.
19.9.HCB OKD Karviná - Jičín 32 : 21 (19:9) Ivo DudekV dnešním předehrávaném utkání jsme porazili hosty z Jičína 32:21. Stačil nám na to pouze vlažný výkon a soupeř nedonutil naše hráče ke stoprocentnímu nasazení. V sedmnácté minutě byl stav 13:3 a zbytek utkání se hrál v podstatě vyrovnaně. Otázkou je, jak nám takové nasazení bude stačit na tým FC Barcelona, se kterým budeme hrát už příští týden v sobotu.
18.9.Nedělní utkání dorostůIvo DudekNedělní odpoledne patřilo utkáním juniorky, staršího a mladšího dorostu. Všechny mládežnické týmy si se svými soupeři poradily a šest bodů zůstalo doma.
18.9.Nabídka všem členům ČSHIvo DudekVedeni snahou přinést vrcholný házenkářský zážitek co největšímu počtu házenkářské veřejnosti, nabízíme všem členům Českého svazu házené objednání vstupenek na utkání HCB OKD KARVINÁ vs. FC BARCELONA za pouhých 20 kč. Této nabídky by mohly využít všechny kluby z blízkého, ale i z dalekého okolí. Ne často se podaří vidět na vlastní oči v akci špičkové hráče, kteří oblékají dres tohoto velkoklubu !!!
16.9.HCB OKD Karviná - KH Kopřivnice 29 : 18 (15:6)Ivo DudekV dnešním utkání jsme potvrdili roli favorita a porazili jsme tým Kopřivnice o jedenáct branek. Základ vítězství byl položen již v prvním poločase, kde jsme pozornou hrou v obraně dokázali získávat míče a zakládat rychlé protiútoky. Přes výborný výkon Láníčka v brance hostů jsme si vytvořili dostatečný náskok pro druhý poločas.
12.9.Supercup s českou účastí se blížíIvo DudekJiž popatnácté se sejde mužská házenkářská elita k turnaji Supercup a česká reprezentace má tu čest být u toho, když se turnaje zúčastní jako jedno ze šesti vybraných družstev.
11.9.Neděle patřila mládežnickým týmůmIvo DudekTuto neděli sehrály všechny mládežnické týmy na domácí palubovce první mistrovská utkání. Přinášíme vám výsledky a sestavy.
Článek je již doplněn i o utkání juniorky.
11.9.HCB OKD Karviná - SKP Arcimpex F-M 31:21 (15:9)Ivo DudekDnes bylo na naší palubovce předehráno utkání 12. kola extraligy s regionálním soupeřem z Frýdku Místku. Předehráváme takto extraligová utkání, z důvodu blížící se ligy mistrů a možných kolizí termínové listiny. Utkání nebylo nijak pohledné, přineslo dost technických chyb na obou stranách. Rovněž se v něm ale daly najít i pěkné házenkářské momenty.
9.9.HCB OKD - Tatran Prešov 36 : 28 (17:15)Ivo DudekPo opatrnějším začátku se naši hráči rozehráli k dobrému výkonu a vytvořili si již v prvním poločase rozhodující náskok. Dá se říct, že ve všech činnostech jsme převyšovali soupeře. Zejména spojky na naší straně hrály líp a dokázaly, na rozdíl od hostů vytvářet tlak na obranu střelbou z dálky. Tento rozdíl se projevil ještě více poté, co po třetím vyloučení opustil hřiště Pekár a hosté se dokázali prosazovat jen z prostoru brankoviště.
7.9.Předehrávky domácích utkání.Ivo DudekUpozorňujeme na to, že z důvodu blížících se utkání LM, budeme předehrávat některé domácí zápasy. Už teď v úterý 11.9. v 17:30 hostíme F-M a ve středu 19.9. v 17:30 budeme hrát s Jičínem.
5.9.Dnes hrají muži i juniorkaIvo DudekMuži zajíždějí do Hranic k poslednímu přípravnému utkání. Pak už nás čeká start extraligy s týmem Prešova. Hraje se v sobotu 11:00 před kamerami ČT4.

Juniorka bude mít dnes už ostrý start, jede hrát odložené utkání ČP do Vsetína.

5.9.Juniorka v Českém poháru postupuje!Ivo DudekDnes odehrála juniorka ve Vsetíně odložené utkání Českého poháru. Odehrála jej úspěšně a po výhře 34 : 22 (17:12) postupuje do druhého kola. V něm se utká s týmem Lesany Zubří, který porazil v prvním kole TJ Stavomontáže Olomouc 25:17.
3.9.Prodej permanentek bude zahájen v úterý 4.9.2007Ivo DudekPermanentka bude na celý rok. To znamená celou základní část extraligy, play off, ligu mistrů a případná utkání českého poháru! Prostě opravdu na celou sezónu.
Cena je, vzhledem k tomu, na kolik utkání permanentka je, více než příznivá. Je stanovena na 400kč. Bude se prodávat na hale vždy dopoledne mezi 10. a 12. hodinou. Odpoledne pak mezi 14. a 16. hodinou. S vyjímkou středy, kdy platí jen dopolední prodej.