ne 23.9.2007 | Ivo Dudek

Házená Legata Hustopeče - HCB OKD Karviná 12 : 35 (7:18)

Náš tým potvrdil na palubovce nováčka extraligy roli favorita a zvítězil výrazným rozdílem. Neopakovala se situace z minulých domácích utkání a v druhém poločase naši hráči nepolevili v nasazení a koncentraci. Projevilo se to samozřejmě hned i na výsledném skóre.

Tento rozdíl plně odpovídá tomu, co se dělo na palubovce a také kvalitě obou kádrů. Utkání bylo odehráno velice korektně. O vysokém vítězství našich rozhodly dvě pasáže utkání. V prvním poločase jsme odskočili domácím ze stavu 5:4 na 5:14 a v druhém poločase se situace opakovala. Ze stavu 9:21 na 9:34.
Dobrý výkon podal v brance Nemo Marjanovič a ani ostatní nezůstávali pozadu. Zahráli si všichni hráči z lavičky a s vyjímkou Farkašovského se i všichni zapsali do listiny střelců.

Sestava Házené Legata Hustopeče: Mahůšek, Sedláček 4, Semerád 1, Suchomel 1, Šenkyřík, Semerád Petr 2, Zmrzlý, Kučrňák, Jahoda 2/1, Diviš, Franěk 1, Kočí 1,

Sestava HCB OKD Karviná: Marjanovič, Mrkva, Bednařík 3, Plšek 5, Pavlíček 2, Kuzo 10/3, Kieliba 1, Heinz 2, Indjič 3, Faith 2, Mrózek 2, Petrovský 3, Korňan 2, Farkašovský.

Sled branek: 1:0, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:14, 6:15, 7:15, 7:18, 8:21, 9:21, 9:34, 11:34, 11:35, 12:35.

Vyloučení: 2 - 1, Sedmičky: 1/1 - 3/3,
Rozhodčí : Horáček, Novotný. Diváků 280.