ne 9.9.2007 | Ivo Dudek

HCB OKD - Tatran Prešov 36 : 28 (17:15)

Po opatrnějším začátku se naši hráči rozehráli k dobrému výkonu a vytvořili si již v prvním poločase rozhodující náskok. Dá se říct, že ve všech činnostech jsme převyšovali soupeře. Zejména spojky na naší straně hrály líp a dokázaly, na rozdíl od hostů vytvářet tlak na obranu střelbou z dálky. Tento rozdíl se projevil ještě více poté, co po třetím vyloučení opustil hřiště Pekár a hosté se dokázali prosazovat jen z prostoru brankoviště.

Po nástupu do druhého poločasu Prešov pomalu ukrajoval z našeho náskoku. Naši jako by trošku polevili v koncentraci a produkovali víc technických chyb než v poločase prvním. Hosté se dotáhli na rozdíl pěti branek. Největším nebezpečím pro naší branku byla souhra Saši Radčenka s pivoty.
Pak ale naši hráči zase zabrali, vybojovali si zpět uklidňující náskok, který v pohodě udržovali až do konce utkání.

Sestava HCB OKD Karviná : Marjanovič, Mrkva, Bednařík 1, Plšek 3, Kuzo 5, Kieliba, Heinz 8/4, Indjič 2, Faith 6, Šulc 4, Mrózek, Petrovský 2, Korňan 2, Farkašovský 2.

Sestava Tatranu Prešov : Kaminský, Bakša, Mazúr 3, Marušák, Mažár T. 2, Urban 1, Geci, Pekár 1, Fuňák 3, Radčenko 2, Mikéci 1, Kozlov 6/2, Mažár S. 4/1, Dudáš 3.

Vyloučení: 10 - 8, ČK - Pekár (Prešov), Sedmičky: 4/4 - 5/3.
Rozhodčí: Kohout, Novák.

Sled branek: 2:0, 2:2, 8:2, 9:4, 12:5, 14:6, 16:8, 18:9, 20:10, 21:12, 21:14, 22:15, 23:18, 26:9, 26:20, 30:20, 31:22, 33:23, 35:26.