Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 vyšly tyto články:

28.9.HC Gumárny Zubří – HCB OKD Karviná 32:31 (16:16)Ivo DudekHezké utkání se všemi atributy házené bylo k vidění v repríze loňské finálové série mezi Zubřím a Karvinou. Nechyběla v něm rychlá hra, krásné akce, výborné zákroky brankářů i drama až do samého konce. Bohužel se šťastnějším koncem pro domácí, ke kterým se v posledních minutách přiklonilo i štěstí. Na obsáhlou fotoreportáž se můžete podívat v naší fotogalerii.
22.9.Pojeďme všichni do Zubří !!!Ivo DudekV neděli se hraje důležité utkání na horké půdě zuberské haly. Fan klub Vás všechny zve na zájezd. Autobus pojede od haly v 8:00 hodin. Cena zájezdu je stanovena na 100 korun. Je to bez vstupenky.
Zájemci hlaste se na čísle 777 020 131 - p. Krawczuk.
21.9.HCB OKD Karviná – TJ Jiskra Lázně Třeboň 43:22 (22:7)Ivo DudekTřeboň vedla jen v samém úvodu 1:2, ale to bylo z její strany vše. Naši hráči nenechali nikoho na pochybách, že i přes středeční porážku s Duklou budou na domácím hřišti silným soupeřem. Brzo vedli o deset branek, když jim k tomu stačilo jen využívat technických chyb Třeboně. Ta se těžko prosazovala a nakonec z Karviné, v jejímž dresu se střelecky zapsali všichni s výjimkou brankářů, odjela s vysokou porážkou 43:22.
17.9.Baník OKD Karviná – Dukla Praha 21:27 (12:15)Ivo DudekUtkání, na které se spousta fandů v Karviné těšila, nedopadlo podle našich představ. Zhruba do 15. minuty bylo utkání velice vyrovnané, ale pak začala mít mírně navrch Dukla. My jsme měli čím dál tím větší problém se v útoku prosadit a produkovali jsme hodně technických chyb.
13.9.TJ Lokomotiva Plzeň - HCB OKD Karviná 28:27 (11:15)Ivo DudekSlibně rozehraný zápas jsme polevením v druhém poločase nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Ještě v 59. minutě jsme vyhrávali o branku. Pak nám ale v našem oslabení vsítil dvě branky Vinkelhofer a strhl tak vítězství na stranu domácích.
12.9.Mladší i starší žáci vyhráli turnaj ve Žďáru nad SázavouIvo DudekVe dnech 30. a 31. 8. 2008 se konal ve Žďáru nad Sázavou první ročník mládežnického turnaje s názvem ROZHODNI SE SÁM. Turnaj pořádal oddíl Házená Nové Veselí, který je znám svou dobrou práci s mládeží. Přes to, že turnaj se konal teprve poprvé, byl kvalitně obsazen a jeho úroveň byla na vysoké úrovni.
12.9.Zítra další utkání extraligyIvo DudekPo prvním utkání ve kterém jsme bez problémů porazili Lovosice, pojedeme přes celou republiku na horkou půdu Plzně. Ta si v prvním kole poradila s týmem Frýdku Místku a tak bude chtít na zisk bodů určitě navázat body dalšími. Utkání můžete sledovat online od 18:00 hodin díky ČSH A serveru www.onlajny.cz, který tuto službu pro svaz zajišťuje!
Již jen necelé dva měsíce zbývají do prvních utkání kvalifikace na ME mužů 2010, které hostí Rakousko. Ta se bude jako první v historii hrát novým systémem po vzoru fotbalových kvalifikací, tj. systémem skupin.
7.9.HCB OKD Karviná - HK .A.S.A. Město Lovosice 30 : 19 (14:7)Ivo DudekOstrý start Zubr Extraligy nám vyšel a porazili jsme jednoznačně ambiciózní Lovosice. Začátek byl oboustranně spíše opatrný a hráčům dělalo problém se prosadit. Zhruba od 20. minuty jsme ale přece jen měli menší problém se zakončením a skóre začalo narůstat na naší straně rychleji.
6.9.Frýdek Místek - HCB OKD SCM 34 : 33 (16 : 14) Ivo DudekVe středu 3. 9. 2008 sehrálo družstvo juniorů SCM další utkání s extraligovým celkem FM. Naše družstvo v tomto utkání postrádalo opory z A družstva a tak se v utkání objevila celá řada našich dorostenců. Svým výkonem mile překvapili i když nakonec odešli poraženi o jedinou branku. První utkání 1. ligy mužů je již v sobotu v 13:00. Hostíme tým Napajedel.
6.9.Zubr Extraliga začíná již zítra!Ivo DudekTisková zpráva
Házenkáři Baníku OKD Karviná vstupují tradičně do nové sezóny v roli mistrovského týmu. Tentokrát jsou ale hodně cítit ambice Zubří a Dukly Praha. Přesto v Karviné, která letos vsadila převážně na své odchovance, nehodlají slevit ze svých cílů, které jsou každoročně stejné. Vyhrát vše.
6.9.První body juniorky v 1. lize mužůIvo DudekHCB OKD SCM - TJ Fatra Slavia Napajedla 35:23 (14:13)
Naše SCM porazila v prvním utkání druhé nejvyšší soutěže mužů hosty z Napajedel, kteří skončili v loňské sezóně na šestém místě.