Tým mužů HC Baník Karviná
so 17.3.2007 | Ivo Dudek

HBC Jičín - HCB OKD Karviná 21 : 29 (11:18)

Naši hráči mají za sebou další zápas nástavby extraligy na půdě soupeře. Tentokrát zajížděli do Jičína. I v tomto zápase potvrdili své první místo v tabulce a zvítězili, když si dostatečný náskok zajistili už v prvním poločase.

Vyšel nám podstatně lépe vstup do utkání. Vedli jsme v 11. minutě 7:3. Pak jsme sice dovolili domácím korigovat a dotáhnout se 8:6 ale to byl nejmenší rozdíl ve skóre v celém utkání. Dařilo se pivotům, za dobrou obranou chytal spolehlivě "Nemo" Marjanovič. Do šaten se šlo za stavu 18:11 pro nás.

V druhé půli se domácí svojí bojovností pokoušeli o zvrat, ale podařilo se jim dotáhnout nejvíce na rozdíl čtyř branek - 17:21.

Pak jsme opět převzali otěže zápasu do svých rukou a v celku bez problémů jsme jej dotáhli do vítězného konce.

Sestava C.S. Cargo HBC Jičín : Veverka, Kořínek 2/1, Pokorný, Kubec, Král 4, Bareš 2, Babák 5/3, Kynčl, Vtípil, Jetleb, Masák 1, Lepieš 3, Brykner 3.

Sestava HCB OKD Karviná : Marjanovič, Mrkva, Bednařík 1, Plšek 3, Kuzo 5/1, Heinz 1, Indjič 4, Zdráhala 6/1, Šulc 5, Mrózek 1, Kružík, Kubis 2, Korňan, Rachač 1.

Sedmičky 5/5 - 4/2, vyloučení : 3 - 5, ČK - Plšek.
Rozhodčí : Pavlát, Pešek. Diváci 800.