ne 23.11.2008 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - Legata Hustopeče 37 : 21 (17:8)

Dnešní utkání mělo v mnohém podobný průběh jako to z minulého týdne s Bystřicí pod Hostýnem. Převyšovali jsme hráče soupeře ve všech herních činnostech. Jediný rozdíl byl zřejmě jen v tom, že v brance hostů chytal juniorský reprezentant Bavlnka, který zabránil ještě většímu brankovému rozdílu.
Fotky jsou už ve fotogalerii.

Ten by totiž mohl být určitě podstatně větší, kdyby již zmiňovaný Bavlnka nevychytal našim hráčům spoustu stoprocentních příležitostí. Například samotný Heinz jich dokázal spálit šest! Zejména mezi 17. a 25. minutou jsme měli období, kdy jsme nemohli překonat hostujícího brankáře. Pak trenér Kostelník prostřídal sestavu a střídající hráči tuto smolnou sérii protrhli a z vyrovnaného stavu 6:6, který v té chvíli byl na světelné tabuli, posunuli skóre na poločasových 17:8 a tím rozhodli zápas.

Do druhé půle jsme nastoupili velice aktivně a rozdíl ve skóre stále narůstal. V 8. minutě druhého poločasu to již bylo 25:10! Opět jsme hráli rychlo házenou s nekompromisním tahem na branku soupeře. Často se opakovala situace jako v minulém utkání. Okamžitě po zisku míče jsme byli na brankovišti soupeře a pokoušeli se zakončovat. Tato rychlost sice s sebou přinášelo riziko a vyšší počet technických chyb, ale pro diváky to byla jistě atraktivní podívaná. Takže ti co přišli, určitě nelitovali.

Foto

Sestava HCB OKD Karviná: Mrkva, Lefan, Pavlíček 3, Brož, Sliwka 2, Heinz 2, Faith 6, Šulc 2, Mrózek 7/2, Kružík 1, Petrovský 3, Hastík 5, Požárek 3, Korňan 3.

Sestava Legata Hustopeče: Bavlnka, Štolcar, Sedláček, Semerád 4, Suchomel, Pernička, Chýlek 2, Zmrzlý 3, Jahoda, Mrkvica, Diviš 5/1, Franek 5, Zemánek 2.

Vyloučení: 1 - 1, Sedmičky: 3/2 - 1/1, rozhodčí: Frieser L., Frieser B.

Sled branek: 1:1, 5:1, 6:6, 11:6, 16:7, 17:8, 20:9, 25:10, 17:12, 30:14, 33:16, 35:18, 36:20, 37:21.