po 10.12.2007 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - Loko. Plzeň 42 : 18 (19:3)

Naši hráči jako by plně zapomněli na matné výkony z poslední doby a dnes na palubovce velmi ožili. Ukázali soupeři a hlavně divákům, že se ještě umí házenou bavit a kdo se přišel na poslední domácí utkání sezóny podívat, tak to mohl poznat na vlastní oči.
Fotky najdete ve fotogalerii.

Oproti včerejšku byly v sestavě domácích změny - nastoupil Fakrašovský a Mrózek. Další změnou proti včerejšku byla nepřítomnost trenéra Jiřího Kekrta na střídačce. Ten byl z rodinných důvodů mimo Karvinou a tak za něj zaskočil a koučoval trenér SCM, Jarda Hudeček.
V sestavě Plzně jsme byli nejvíce zvědaví na výkon Šetlíka, který byl nově zařazen do kádru reprezentace. Dnes ale v Karviné příliš nepřesvědčil. Odehrál celé utkání na střední spojce.

Od začátku jsme nasadili vysoké tempo a ukazovali soupeři, že to nebude mít jednoduché. Na branku Plzně se valil jeden rychlý útok za druhým. Umožnila to dobrá obrana a i výborný "Nemo" v brance, který pustil za svá záda za první poločas pouze 5 branek.

Druhý poločas měl podobný průběh a hráči nepolevili v nasazení. V brance chytal Tomáš Mrkva a hráči bavili diváky pohlednými akcemi, často odměněnými potleskem hlediště. Kdo dnes přišel, musel se dobře bavit.

Sestava HCB OKD:

Marjanovič Mrkva, Bednařík 3, Plšek 1, Pavlíček, Kuzo 4/2, Kieliba 4, Heinz 5/2, Indjič 9, Faith 6, Mrózek 1, Petrovský, Kubis 2, Farkašovský 7.

Sestava Lokomotivy Plzeň:

Kurial, Broško, Kalaš 3, Zoubek 2, Šetlík 1, Šik 2, Zeus 3/1, Klíma 3, Klekner, Blecha 3/1.

Vyloučení: 5 - 4, Sedmičky: 6/4 - 2/2, rozhodčí: Kondělka Adam, Kondělka David.

Sled branek: 2:1, 9:1, 10:3, 16:3, 19:5, 19:6, 23:6, 25:7, 30:8, 32:9, 33:12, 38:12, 38:15, 39:16, 41:18, 42:18.