ne 8.2.2009 | Ivo Dudek

KH Kopřivnice - HCB OKD Karviná 33 : 31 (18:16)

Po zimní přestávce jsme do Zubr extraligy nevstoupili dobře a fungujeme jako jakýsi "sponzor" ostatních týmů. Rozdáváme totiž body kde se dá. V Prešově jsme ještě nebyli v pozici favorita a tak to, že jsme odjeli bez bodů se i dalo očekávat. Pak ale ztráta bodu v domácím utkání s Hranicemi a dnešní porážka v Kopřivnici byly velmi nečekané.

V Kopřivnici jsme nehráli dobře. Vedli jsme pouze do cca 20 minuty první půle. Pak domácí otočili průběh a vedli 12:10. Toto vedení už nepustili a drželi jej až do konce.

K utkání jsme sice jeli oslabeni o Heinze, Hastíka a Požárka, ale i přesto je naše soupiska natolik široká, abychom utkání s Kopřivnicí zvládli. Vždyť rozdíl v tabulce před utkáním byl 11 bodů! Ten ale na palubovce vůbec nebyl znát. Někteří naši hráči působili ospalým dojmem - jako by se jim moc nechtělo. Kopřivnice naopak hrála bojovně a s větší touhou po vítězství. Takže oba body ji určitě patří právem.

Sestava a branky Kopřivnice: Fabián, Čapka – Lipový, Rachač 4, Veřmiřovský 5, Hanzelka 1, Hladký 6, Prepsl 2, Hodslavský, Gřes, Krejčřík 5, Kovalák, Opálka 10/5, Kováč.

Sestava a branky Karviné: Mrkva, Lefan – Vala 2, Pavlíček, Brož 3, Vančo 6, Sliwka 1/1, Faith 1, Šulc 4, Mrózek 4/1, Kružík 3, Petrovský 5, Kočí 1, Korňan 1.

Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/2. Vyloučení: 4:4. Rozhodčí: Tvrdoň, Bauer. Diváků: 330.
Sled:
9. 4:4, 14. 7:9, 20. 12:10, 25. 16:12, 32. 21:17, 38. 22:20, 41. 24:21, 46. 26:24, 53. 31:27, 58. 33:29 .