po 20.5.2002 | Libor Kulig

Karviná ve finále Českého poháru

Karviná porazlia v semifinále Allrisk CAC Praha 4 ve finále v neděli 19.5.2002 v 11.00 hodin se utká s vítězem utkání F.Místek-Dukla.

V prvním semifinále Českého poháru v Brně se utkal mistr ČR Karviná se třetím týmem letošního ročníku Allriskem. Karviná začala s přehledem a vcelku bez problémů se ujala vedení, které bylo v polovině prvního poločasu dvoubrankové 7:5. Poločas skončil nakonec rozdílem pěti branek 12:8 a bylo vidět, že Karviná má větší chuť do hry a vykročila rázněji za obhajobou vítězství v Českém poháru. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí Karviné a rozdíl skóre byl místy až desetibrankový. Karviná vycházela z agresivní obrany a vynucené chyby Allrisku trestala nekompromisně góly z rychlých protiútoků. Celé družstvo hrálo s chutí a i lavička dávala svými hlasitými projevy najevo, že se do Brna všichni hráči přijeli házenou hlavně bavit a bavit těch několik desítek diváků, kteří si našli cetu do haly KP brno.