Máme za sebou už čtyři přípravné zápasy
04.08.2019  |  Ivo Dudek

Máme za sebou už čtyři přípravné zápasy

Na to jak je s dosavadním průběhem přípravy spokojený trenér Marek Michalisko jsme se zeptali bezprstředně po dnešním utkání s HC Elbflorenz Dresden.

Pane trenére, máte za sebou čtyři přípravné zápasy na novou sezónu. Mohl byste nám je trochu shrnout?

Jsem s přípravou zatím opravdu spokojený. Všechna čtyři utkání splnila svůj účel. První jsme odehráli v Opole proti místnímu týmu KPR Gwardia. Jak domácí tak my jsme do utkání šli z hrubé fyzické přípravy a bylo to poznat. Oba týmy udělaly dost technických chyb, ale i přesto měl zápas svoji kvalitu. A myslím, že dost vysokou. Sice jsme prohráli ale ještě v 55. minutě jsme vedli. Potom jsme nedali řadu náskoků a to rozhodlo. Druhý zápas s Piotrkowem už byl o hodně lepší. Zase hodně kvalitní utkání. Přípravné zápasy s Polskými týmy mají vždy velmi vysokou úroveň.

A co víkendové zápasy s Dráždany?

Měli jsme možnost odehrát opět velmi dobré zápasy proti týmu druhé bundesligy HC Elbflorenz Dresden. Věděli jsme, že to budou tvrdé zápasy a to se potvrdilo. V pátek jsme vyhráli a dnes jsme do utkání nasadili hodně mladých nebo nových hráčů. Nešlo už až tak o výsledek ale o to, abychom si vyzkoušeli, co potřebujeme. Nemá smysl, aby se příprava odehrála v deseti lidech. Musíme zkoušet a dát příležitost všem.

Už se zapracovávají do týmu i nové tváře?     

Z nových hráčů zatím potvrzuje své kvality zkušený Yuri Gromyko. Už se sehrává s ostatními i při hře sedm na šest, má přehled a je znát jeho zkušenost. Ostatní se zapojují také a máme ještě dost času, aby se všichni dobře sehráli. Dnes všichni z nich dostali příležitost a odvedli si svoje. 


AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA