Naši soupeři
čt 6.4.2006 | Hansel Radim

Nervy budou v Plzni, Napajedlech, Frýdku-Místku a v Brně.

Boj o extraligové bytí a nebytí a s tím spojené nervy naopak čekají poražené Plzeň, Napajedla a Frýdek-Místek, které se přidaly k již dříve vyřazenému Brnu. Čtvrtým celkem pro zápasy o páté až osmé místo je Jičín. Hranice vyhrály nad Napajedly 31:28, když si v první půli vytvořily až sedmibrankový náskok, který málem pět minut před koncem prohospodařily, ale nakonec výhru udržely. Třeboň neměla s Plzní problémy a soupeře porazila rozdílem deseti branek 27:17.

Skupina o 5.- 12. místo:

Hranice - Napajedla 31:28 (16:10)

Nejvíce branek: Kolmajer 8/5, Kovařík 7, Valášek 6 - Balůsek 9/3, Indrák 5, Kašný 5. Rozhodčí: Martiník, Simu. Sedmimetrové hody: 5/5 - 3/3. Vyloučení: 10:6. Diváci: 200. Konečný stav série: 2:1.

Třeboň - Plzeň 27:17 (11:9)

Nejvíce branek: Mošovský 6, Bicek 5, Šulc a Dušek 4 - Klekner 8, Tureček a Halčař 2. Rozhodčí: Dolejš, Kohout. Sedmimetrové hody: 3/3 - 3/1. Vyloučení: 6:5 a ČK Klíma (Plzeň). Diváci: 600. Konečný stav série: 2:1.

KH Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek 32:28 (16:14)

Nejvíce branek: Gřes 8/4, M. Šustala, Jakeš, Hanzelka po 6, R. Šustala 4, - Vacula 9, Petrovský 8/3, M. Pavlíček 4. Sedmimetrové hody: 4/4 - 3/3. Vyloučení: 4:2. Diváci: 500. Konečný stav série: 2:1.