st 21.11.2007 | Ivo Dudek

Úspěšný dvojzápas s Třeboní

Dnes si naši muži připsali na konto další dva body po utkání s Třeboní. Vzhledem k tomu, že Třeboň v dosavadním průběhu extraligy získala pouhé 4 body, bylo toto vítězství očekávané. Jako předzápas hráli už od 15:30 hodin se stejným soupeřem starší dorostenci a i ti bez problémů zvítězili. Oba týmy dokonce shodně nastřílely 38 branek.

Starší dorostenci začali opatrně a do 13. minuty byl stav vyrovnaný. Pak se ale začala prosazovat větší kvalita našeho kádru a náskok začal narůstat. Poločas skončil 18:11. Ani v druhém poločase se vývoj nezměnil. Náskok narostl až na konečných 38:22.
Nejlepším střelcem se stal Radim Chudoba, věkem ještě mladší dorostenec, který dal 10 branek.

St. dorost HCB OKD - Třeboň 38 : 22 (18:11)

Sestava HCB OKD : Adamík, Lefan, Chudoba 10, Rečičár 3, Chrenko, Dolák 2, Kuchař 1, Hanisch 2, Horňák 3, Monczka 8, Dvořák, Hes 6, Brož 3.
Sedmičky : 0 - 5/5, Vyloučení: 6 - 3, Rozhodčí: Petruška, Martiník.

Muži začali už od začátku zostra a už od 5. minuty vedli 5:0. Pak se začali prosazovat i hosté a náskok už nenarůstal tak rychle. Ale i přes to, že trenér nechal odpočívat řadu opor - nehráli např. Heinz, Indjič, Marjanovič, Plšek (ten nebyl ze zdrav. důvodů ani na lavičce), měli jsme po celou dobu utkání, nad trochu odevzdaným soupeřem, navrch a utkání jsme bez problému vyhráli. A to naši hráči ještě neproměnili spoustu "tutovek", které si vypracovali. Včetně dvou neproměněných sedmiček.
Šanci ukázat se dostali i hráči, kteří v dosavadním průběhu extraligy a Ligy mistrů prostoru moc nedostávali. Nedá se ale říct, že by všichni tuto příležitost stoprocentně využili.

Muži HCB OKD - Třeboň 38 : 19 (18:11)

Sestava HCB OKD : Mrkva, Marjanovič, Bednařík 6, Kuzo 5/1, Kieliba 4, Heinz, Indjič, Faith 4, Šulc 5, Mrózek 7/1, Petrovský 2, Kubis 3, Korňan, Farkašovský 2.
Sestava Třeboně :Jareš, Volf 3, Bicek 6, Bicen 4, Pražák, Mlsna 1, Kubík 3/1, Měchura, Brchaň, Kejval, Mošovský 2/1, Vizha, Farka, Čapek.

Vyloučení: 5 - 4, ČK: Bicek, Farka (oba Třeboň), Sedmičky: 4/2 - 2/2, Rozhodčí: Horák, Bečička. Diváků 500.
Sled branek: 5:0, 7:3, 9:5, 11:7, 13:9, 17:9, 19:10, 21:13, 25:14, 26:15, 28:18, 32:19, 38:19.