HCB Karviná
Rozhovory
út 28.5.2024 | Redakce

Závěrečné slovo prezidenta a trenéra klubu Baníku Karviná Michala Brůny

​Vážení přátelé, fanoušci a hráči klubu HCB Karviná, Obracím se na vás s upřímnými díky za vaši podporu během celé sezóny. Byl to pro nás neuvěřitelný rok plný výzev, zklamání, ale především úspěchů.

Rád bych začal tím, že vyjádřím vděčnost našim partnerům za jejich neustálou podporu. Bez vaší důvěry a spolupráce bychom nemohli dosáhnout toho, čeho jsme dosáhli. Vaše přátelství a podpora jsou pro nás nepostradatelné.

Hráčům mého týmu bych chtěl vyjádřit velký respekt za jejich práci na hřišti i v kabině. Bez vašeho nadšení, tvrdé práce a víry ve vlastní schopnosti bychom na naše cíle nedosáhli.

Také bych chtěl upřímně poděkovat našim nejvěrnějším fanouškům za jejich neuvěřitelnou podporu po celou sezónu. Vaše vášeň na tribunách nás vždy motivuje a posiluje, a bez vaší podpory by naše cesta k úspěchu nebyla stejná.

V neposlední řadě bych chtěl poděkovat i všem, co nám nepřáli – kritikům a všem nepřátelům klubu. Dali jste nám obrovskou sílu a motivaci, abychom to společně zvládli.

Jako prezident klubu a hlavní trenér A mužstva jsem hrdý na to, čeho jsme všichni společně dosáhli. Tuto sezónu jsme se radovali hned dvakrát, a to vítězstvím v Českém poháru a ziskem titulu mistra České republiky.

I přes překážky a zranění, kterým jsme čelili, jsme dokázali překonat všechny výzvy a na konci jsme byli ti, kteří se radovali nejvíce.

Děkuji vám všem za vaši neocenitelnou podporu a těším se na další společné úspěchy v nadcházejících letech!