ne 17.2.2013 |

Dva body jsme získali, ale....

V Kopřivnice se nám nikdy nehrálo dobře a tak jsme čekali, jestli hráči potvrdí výborné výkony z posledních dvou kol proti Brnu a Dukle. To se povedlo ale jen částečně. Vyhráli jsme, ale nasazení, bojovnost a lehkost hry se nám zopakovat nepodařilo.

První poločas byl dlouho vyrovnaný. Domácí měli chvílemi i navrch a v dvacáté minutě prvního poločasu, po šňůře čtyř branek, dokonce vedli 12:9 a na palubovce to vůbec nevypadalo, že hraje poslední tým tabulky s mužstvem, které zlepšuje svou výkonnost a pomýšlí na co nejlepší umístění před rozdělením tabulky na dvě části. Poslední desetimutovka sice patřila nám a do přestávky jsme otočili stav na poločasový výsledek 16:19, přesto na naší lavičce vůbec nepanovala spokojenost s předvedenou hrou.

Po minulém utkání jsme si libovali, jak dobře fungovala obrana, vždyť Dukle jsme povolili vstřelit jen 22 branek, jenže v Kopřivnici to vůbec takto nebylo. Hráči domácích totiž procházeli úplně bez problémů na naše brankoviště a tam skórovali.

Nástup do druhé poloviny byl ale o něčem jiném. Zlepšená obrana a za ní dobře chytající Schams, získali pár míčů a rychlými útoky jsme zaznamenali několik snadných branek. První polovinu druhého poločasu jsme tak vyhráli 8:3. Na ukazateli skóre svítil stav 27:19 v náš prospěch a zdálo se, že náskok už budeme jen zvětšovat. Bohužel opak byl pravdou. Náš výkon šel zase dolů a dovolili jsme tak domácím stav korigovat. Měli jsme sice už zápas do konce pod kontrolou ale pořád to nebylo "ono". Absolutorium si z našeho týmu zasloužil snad jen Marek Vančo, který brankové konto hostů pořád zatěžoval dalšími brankami a nakonec se stal nejlepším střelcem utkání, když zaznamenal 12 přesných zásahů.